Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Taszítom az embereket!?

Taszítom az embereket!?

Figyelt kérdés

Így a nyári szünet alatt rájöttem,hogy nincs egy barátom se!

Falun lakunk, és az egyik közelünkbe lévő városba járok középsuliba a város kb 30km-re van, ami egy óra buszozást jelent. Suliidőben azt hittem,hogy van két nagyon jó barátom, az egyik lány a másik fiú,de őszintén szólva barátnőmet bizonyítványosztás , haveromat július 1.-je óta nem láttam.. Egy darabig neten beszéltem velük és mondtam nekik párszor,hogy esetleg nincs-e kedvük találkozni, de mindig jött a válasz : " bocs most nem érek rá" . Ezek miatt kezdem elég szarul érezni magam mostanában semmit nem csinálok csak zenét hallgatok.Sokszor érzem magam kiközösítve is,mert,ha beszélgetnek nem nagyon tudok hozzászólni a témához, mert legtöbbször a téma a hétvégi IHB buli, ami engem nemhogy érdekelne ,rendesen undorodom tőle.


Ebben a pár hónapban rájöttem,hogy senkit nem érdeklek,mindenkinek túl drága az ideje, ahhoz,hogy rám pazarolja..

Úgy érzem,hogy taszítom az embereket... ált.isk.-ben se voltak barátaim ,ott még suliidőben sem, azthittem,hogy ha bekerülök középsuliba jobb lesz.. de ezek szerint nem lett az..

mi a baj velem?


köszönöm,hogy elolvastad! :)


2013. aug. 20. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Szerintm túl zárkózott vagy. Hidd el, én is, de ha elszívok egy cigit olyan szófosásba kezdek... Nem azt mondom, hogyx cigizz, csak ne érdekeljen, hogy mit fognak ahhoz hozzászólni amit te mondasz. Úgy szedtem fel pl egy régi pasimat, hogy soha nem ittam, nem buliztam, ő meg rengeteget, volt, hogy megivott 1 éjszaka alatt 7 liter bort én meg kértem h meséljen már ilyen sztorikat és röhögtem.
2013. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gáz nincs veled,egy a te bajod,hogy görcsösen akarsz barátokat.Lehet,hogy jobb most egy kicsit az egyedüllét,elgondolkodhatsz szabadon bármiről.Senki sem mondja meg,hogy mit csinálj,hova menj(kivéve talán a szüleid).Nyugodtabb vagy gondolom,nem nyüzsögsz össze-vissza.Szerintem ez így jobb most,kilevegőzteted a fejed.De amúgy ha sohasem érnek rád,akkor nem is igazi barátok.. talán ez az,amire most rájöttél te is,és szerintem eltúlzod a dolgot.Mert ha a suliba meg ott vannak,van kivel beszélgetned,az meg jó.

Most az utolsó két hétben kár is,hogy eszedbe jutott ez a magányosság téma.:SS Dehát te hívod a barátaidat,csak ők azt mondják,hogy nem érnek rá.Így nem tudsz mit csiálni.De ez még nem azt jelenti,hogy taszítanád az embereket.

2013. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)


lehet,hogy tényleg ráfeszültem erre a barát témára, nem tudom..

2013. aug. 20. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!