Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti cikinek tartjátok...

Kamaszok, ti cikinek tartjátok azt, ha valaki utál olvasni, és még soha nem olvasott ki egy könyvet sem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak nem érdekelnek a könyvek

2013. aug. 26. 13:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem ciki, én se olvastam még soha el teljesen egy könyvet csak néha néha elkezdtem az elején aztán a végére úgy meguntam, hogy a fejem is megfájdult a könyvtől.
2013. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki, de igy sok mindenrol lemaradtal/lemaradsz...

anyukam nekem mindig azt mondta, hogy olvassak el egy konyvet legalabb az otvenedik oldalig, ha utana sem fog tetszeni, akkor letehetem. de te mar az elso husz oldaltol kidoltel :/

2013. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
Egy dolog, hogy nem szeret de én könnyen hinném az illetőről , hogy műveletlen.
2013. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki nem szeret olvasni egy dolog. Én meg nem szeretem a diszkókat, a tinik nagy része meg igen. Evvan, ilyen vagy és kész. A szabadidejét mindenki arra használja, amire akarja, nincs jogom beleszólni. De az, hogy tizenx év alatt egy könyvet sem voltál képes kiolvasni... Itt nem csak a műveltségről van szó, hanem tényleg ennyire nincs kitartásod? Az ilyen "nincs fantáziám elképzelni" kijelentésekkel meg csak óvatosan, szerintem annyira azért nem erőltetted meg a képzelőerődet sose, hogy ez kiderüljön.:) De ismétlem, nem az én dolgom, a te szabadidőd, te rendelkezel vele.
2013. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat is! :)


21: Ismerős dolog :)


22: Azt írtam, hogy az első 20-50 oldalig :)


23: Könnyen hiheted, de nem minden esetben ez a helyzet (még ha sokszor igen)


24: Lehet, hogy nem voltam elég kitartó, de attól még ez a helyzet

2013. aug. 30. 13:23
 26/26 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsán néznék az illetőre, ha meghallanám, hogy még egy könyvet sem olvasott el. A kötelező olvasmányokat utáltam, de mégis kiolvastam belőlük párat.

Ezen kívül imádok olvasni. Mondjuk nekem jó a képzelőerőm, tudok sírni, nevetni egy könyvön, mert bele tudom magam képzelni a főszereplő helyébe.

Egyébként én azért szeretem jobban a könyvet, mert ott mindig tudom, hogy mit gondol a főhős. Pl. a könyvben 2 oldalt is lehet annak szentelni, hogy milyen rosszul érzi magát az említett főhős, mondjuk a barátja elvesztésétől, míg egy akciófilmet unalmassá tehet egy percekig tartó lelkizős rész.

2013. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!