Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Iyen egy normális 16 éves lány?

Iyen egy normális 16 éves lány?

Figyelt kérdés

suli: nagyon sokat stresszelek miatta, rossz a koncentrációs képességem, de elég jól tanulok.. a suliban általában nagyon álmos vagyok mert előtte lévő este sose fekszem le éjfél előtt. az osztályomban mindenkivel jóban vagyok de mégse vagyok az a nagyon "menő" lány

buli: szeretek bulizni, de évente kb 2-szer megyek el valahova, nem cigizem, ritkán iszom egy kis alkoholt

pasik: van egy barátom 3 hónapja, de a suli miatt alig találkozunk és félek hogy kiszeret belőlem

öltözködés: miniszoknyákat nem hordok, de szeretem a ruhákat, nőiesebb cuccokat, ritkán hordok magassarkút, minden nap használok szempillaspirált, néha korrektort és szemceruzát

sport: 8 éve gimnasztikázom


valamiért kicsit furcsának érzem magam és emiatt kevés az ömbizalmam.. mi lehet a baj szerintetek?



2013. szept. 7. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs veled semmi baj:)
2013. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj sincs veled. (Az öltözködést és a sportot leszámítva ugyanilyen voltam akkoriban én is.)

Változásokon mész át, ezért érzed magad furcsának. Ebben a korban mindenkivel előfordul, hogy sötéten látja a világot, gyakran stresszel, nem találja a helyét, elgondolkodik, hogy miért különbözik a többiektől, pedig nincsenek is olyan nagy különbségek. Pár év alatt ki fogod nőni, addig is kitartás. :)

2013. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi furcsa sincs benned. :D
2013. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen megfelel minden a korodhoz :) Sőt, nem is vagy végletes, egyáltalán! Az önbizalomhiány is általános ebben a korban, pedig nincs rá különösebb ok. Nem kell másnak lenned, mint amilyen vagy! Jó úton vagy, hidd el! :)
2013. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs veled csak tini vagy, ebben a korban senki nincs kibékülve magával, sem külsőleg sem belsőleg. Mint tudjuk a tini kor nem éppen a felhötlen boldog kiegyensulyozott időszakról szól szinte senkinek sem.....
2013. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincs semmi gond veled. A te korodban ez teljesen normális és úgy látom, hogy te a normálisabbakhoz tartozol. Nem mintha a lázadóbakkal olyan nagy gond lenne, egyszer ez az idő is elmúlik és minden a helyére kerül.
2013. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Amit én tanálcsolnék, az a lényeg hogy legyen egy csoport akivel NAGYON kijössz nem feltétlenül az osztályból. A másik dolog hogy nem cigizil, iszol sokat nagy plusz(persze csak nekem hogy nem mérgezed magad nagy mértékben). És feküdj korábban ;D
2013. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Senki nem olvasta a kérdés kifejtését? Vagy csak nekem tűnt fel, hogy a 3 hónapja meglévő baráttal a nyári szünet ideje alatt, az iskola miatt nem tudott találkozni? O.o És igen, ilyen egy normális 16 éves lány, csak általában egy kicsit jobban hazudik. ;)
2013. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó!Szerintem a múlt hétre meg az elkövetkezendő hetekre értette...Nem kell mindenbe belekötni. ;) xD
2013. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen egy normális 16 éves.. Azt hiszem, van kiről példát vennem.
2013. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!