Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok és szüleik! Te...

Kamaszok és szüleik! Te beszélgettél a szüleiddel/gyermekeddel mielőtt a gyerek elvedztette volna a szüzességét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Én írtam, hogy beszéltem anyummal anno. Talán azért tűnik perverznek neked, mert a saját anya-gyerek kapcsolatodból indulsz ki. Mi félig barátnők is voltunk. Elmeséltem, ha tetszik egy pasi, mi tetszik benne, stb. Sosem szólt meg, nem szólt bele, csak nevetgéltünk együtt. Ezért volt olyan viszonyunk, hogy mikor 1 éve voltunk együtt a barátommal, akkor elmeséltem, neki, hogy most már komolyodik a helyzet és bár izgulok, szerintem lassan eljön az ideje, hogy ne csak álmodozzak arról, milyen vele lenni, hanem meg is tegyem. Én sosem féltem ilyesmiről beszélgetni vele, mert tényleg nem volt az a könyvekben megírt "anya" típus, aki rosszalló tekintettel felsőbbrendűen utasítgat és elvár. Hanem laza volt. Voltak korlátaim, de alapvetően én dönthettem. Tök jó kapcsolat volt közöttünk, teljesen belefért ez. Eljött velem vásárolgatni, ha számomra fontos bulira készültem, és tanácsokat adott, hogy lehetnék nőiesebb. Kaptam tőle fehérneműt is, nagyon jó ízléssel válogatta ki őket. Ő maga nem volt egy pasizós típus, boldog házasságban élt apámmal, nem egy megöregedni nem tudó ribit kell elképzelni. Csak jó barát volt, nem csak anya. A saját fiatalkoráról is mesélt, ha kérdeztem, és a régi pasijairól is, amikor épp olyan volt a hangulat és már elég idős lettem, megosztotta a tapasztalatait (semmi szexuális részletet nem kell elképzelni, csak hogy milyen férfiak próbálkoztak nála). Szóval nem volt benne semmi perverz, de én is ismerek olyan anyákat baráti társaságban is, akinek a köszönésen túl semmit nem mondanék, mert az tényleg meredek lenne. :P
2013. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hetessel,annak ellenére,hogy az én anyukám is jó fej.Mindent megbeszélünk,természetesen a fiúkról is beszámolok neki,a bulik előtt együtt tervezgetjük,hogy mit mivel vehetnék fel,hogy melyik smink ááll a legjobban..stb.De ezt azért nem jelenteném be neki,hogy "anyu,úgy érzem,hogy Pistivel készen állunk a szeretkezésre,ezért ma amikor átmegyek hozzájuk szexelni fogunk,de nyugi,vettünk már kotont.." Azt meg főleg nem tudom elképzelni,hogy erre anyám azt mondja,hogy rendben kislányom,majd amikor a srác becsönget,sokat sejtően mosolyogjon,és annyit mondjon,hogy sok szerencsét..Ez olyan abszurd.Még a legjobb barátnőmnek sem jelenteném be így,nemhogy az anyukámnak,még akkor is,ha jó a viszonyunk..Persze egy idő után elmondanám neki,hogy megtörtént a dolog,de gondolom lehet azt sejteni,hogy amikor egymásnál alszanak a "fiatalok" akkor ott történnek dolgok.Szerintem úgy a legkényelmesebb,hogyha tudja anélkül,hogy ki kellett volna mondani.Én is tudom,hogy él szexuális életet,de nem akarok róla tudni,és ez így pont jó.

Egyébként van barátom 2 hónapja,még nem aktuális,hogy lefeküdjek vele a közeljövőben,anya annyit mondott,hogy ha MAAAAJD úgy érzem,hogy fogamzásgátlót akarok szedni,akkor neki bármikor szólhatok,és eljön velem a dokihoz.

2013. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én sosem beszéltem vele ilyenekről túl sokat.. Azt, hogy szűz vagyok-e vagy nem, nem tudja, talán találgathat. Majd egyszer talán rájön.. Addig is átjárok a barátomhoz.

Az meg elég fura, hogy bejelentem, hogy én ma este szexelni fogok. Maga a tudat, hogy anyám otthon nézi a tévét, és azon kattog az agya, hogy a lányomat éppen .... :D

Max akkor fogom vele megbeszélni ezeket a dolgokat, amikor fogamzásgátló kell.

2013. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én annyit mondtam neki, hogy szeretnék ott aludni a barátomnál...azt mondta, hogy oké és szerintem ebből leesett neki, hogy le fogunk feküdni. És egyáltalán nem csinált belőle nagy ügyet :)
2013. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted, ha azt mondod, hogy ma ott alszom a barátomnál, akkor nem tudja? Max. a lényeget nem mondod ki :) Attól ő még ugyanúgy ezen kattog tv nézés közben, csak te hiszed, hogy nem.
2013. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó...de ne kezdjünk el azon vitázni, hogy mit mondtam anno anyámnak és ez miért volt annyira szívás :) télleg semmi értelme, én csak vettem a bátorságot és válaszoltam.
2013. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!