Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek merjek egyedül...

Szerintetek merjek egyedül hagyni éjszakára egy 12 éves gyereket?

Figyelt kérdés
Családiházban élünk, jo környéken és csak hajnal 2-5-ig lenne egyedül. Biztosan nem ébredne fel es tud magára vigyázni csak attol félek ha esetleg vki bemenne a házba...:(
2013. szept. 16. 22:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Iskolaidőben vagy hétvégén? Kije vagy neki? Jó alvó?
2013. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem otthon hagytak már ennyi időre éjszakára, bár mi panelban laktunk, olyan helyen, hogy oda aztán kizárt volt, hogy bárki bemenjen. Ez nagyban függ a gyermek személyiségétől.
2013. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem! Hivnék vkit addig! Soha nem bocsátanám meg magamnak, ha pont akk. történne vmi....! Nekem még kicsi hoz, hogy ha baj van, ne kétségbe essen hanem meg tudja oldani! De minden gyerek más....ez a te döntésed!
2013. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Ne hagyd egyedül, legyen vele egy rokon legalább.
2013. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Engem hagytak így otthon ennyi idősen, azért nem voltam már olyan kicsi hogy féljek, vagy ilyesmi, de ha az zavar hogy esetleg betörnek, akkor persze mindenképp hívj át valakit. Így legalább tutira mindenki teljesen nyugodt lesz. :)
2013. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hétköznap. Fiamrol lenne szó. En 5-re érek haza parom meg 2-3 kor indul hajnalban. Szüleimnél szokott aludni de jobb lenne ha a saját ágyában szokná meg. Igen mélyen alszik....
2013. szept. 16. 22:52
 7/21 anonim ***** válasza:
Hat ezt neked kell tudnod.... Milyen termeszet, mit csinal, ha felriad, biztosan azt teszi e amit kell veszhelyzet eseten....En nem hagynám egyedül. Ha baja esik, te börtönnel nézel elé kiskoru gondatlan veszélyeztetése miatt.
2013. szept. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem hagynam.
2013. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva én féltem volna 12 évesen egyedül a házban, ha valamiért felébredek és tudom, hogy egyedül vagyok. Ha mindenáron muszáj, legyen elérhető közelségben a telefon.
2013. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

SOHA..bármi történhet !!!!

Felébred,megijed hogy nincs ott senki,elesik,leesik,stb..stb

SOHA

akkor inkább veszek fel egy babysittert arra a pár órára.

Vagy uncsitesó,vagy barátnő,vagy ismerős

2013. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!