Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan szülő, aki...

Van itt olyan szülő, aki engedi a kamasz gyerekének, hogy dohányozzon? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzom. A fiamnak nem fogom engedni. Egy barátnőmnek 12 évesen az apja azt mondta, hogy szívjon el egy szálat előtte. Elszívta, persze rosszul volt utána, és soha nem szokott rá.

Sztem én is ezt fogom tenni.


Az én fiam 10 éves lesz...

2009. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Szerintem ez is szomorú hogy a válaszoló szülők, 99%-a cigizik. . még jó hogy az én családi körömben senkisem dohányzik. :)
2009. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Édesanyám engedte. El kellett szívnom előtte egy szál cigit (10 évesen?!). Megtettem. Aztán apám előtt 3 szálat (10-11?)... különélés átka! :P :) Azelőtt vitt kocsmákba, esténként 3-4-et is megjártunk, és azzal frenkizett, hogy a 6 éves lánya meggyújtja neki a cigit. Szép, ugye? 16 évesen rászoktam. Cigire, kocsmára. Majd jött egy nap és azóta rosszul vagyok az ilyen "szórakozástól". Amit mondani szeretnék ezzel: totál mindegy, hogy kinek mit engednek meg, úgyis az adott emberben dől el a kérdés.
2009. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
85%
itt olvasom a hozzászólókat és leesett az állam..miféle szülői nevelés ez?hagyni a gyereknek h dohányozzon?vele együtt cigizni, sőt még finanszírozni a kölyöknek??!!aztán csodálkoztok ha 40 évesen tüdőrákot fognak diagnosztizálni nála?!az ilyen szülőket én bebörtönözném..16 éves vagyok, nem próbáltam ki a cigit, nem is akarom..Ha a szüleim megtudnák h csak kipróbáltam anyám ledugná a torkomon, apám meg egy pofonnal inditana...ez szerintetek helyes nevelés?ha ezt megengeditek neki 14-15 évesen akkor a drogoknál majd mi lesz??16/L
2009. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem édesapám azt mondta annak idején,ha meglátja hogy bagózok,elfog velem szivatni 2doboz cigit...Szerencsére (remélem) kimarad az életemből a cigi!!
2009. dec. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
egyik ismerősömnek az anyja megtudta, hogy cigizik és el kellett szívnia az anyja elött egy egész doboz cigit egymás után, majd rosszul lett, mentő vitte el(annyira nem volt nagy dohányos, tizet ha szivott elötte, 12 éves volt).kicsit durva nem?
2010. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Első cigimet talán álltalános 6-7 körül szivtam el.. 5en éltünk egy doboz márkás cigin kb 3-4 napig...szoval tulzásba nem vittük. Anyám ezer éve bagózik apám gége rákban halt meg, többnyire a cigi miatt fiatalkoromban. A haverokkal kocáztunk, aztán othon elszivtam egy szálat muter pont hazajött, és lebaszott, de semmi extra. Aztán mivel kocáztam és a pénzemet is jobb láttam másra költeni (mert már vette mindenki magának) hülye voltam folytatni. Semmi értelme, barátnőm is erős leszokoban van, drága büdös nincs értelme. Habár a személyes példa ellenére nem mondom azt hogy ha bagózol biztos rákos leszel, ezer ismerösöm 70 évesen is rágja a munkást, igaz hangja már nincs, de él még! :) Ezt a gyerek szülővel finanszirozos dolgot marhára elitélem! Azért börtön ne járjön érte. Valószinü ha nálam erre kerül majd a sor, édesapámmal, és magammal fogok példálozni és remélem akkorra már az anyjával is, valamint a sikeresen leszokó ismerősökkel, plusz azért 1 db szálat szivjon el előttem és nézzen a szemembe!! Ha utána azt mondja jó és kell neki, ellenezni ugyse tudom, viszont se látni se büdösen érezni nem akarom! Amennyit meg emmellett ezekkel a feltételekkel cigizni fog, abba nem hal bele, idővel meg ugyis abba hagyja vagy el sem kezdi! :)
2010. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!