Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám miért gondol leszbikus...

Anyukám miért gondol leszbikusnak?

Figyelt kérdés

Tizenöt éves lány vagyok.

A legjobb barátnőmmel minden hétvégén találkozunk, vagy Ő alszik nálunk, vagy Én náluk.

Nos, ha Ő van nálunk, vagy én náluk, az átlagos programunk az, hogy óránként alszunk. Náluk nem néznek ránk furcsán ezért.

Ugyebár, nálunk ez miért lenne másképp, itthon is ezt csináljuk. Anyám viszont mást hisz, másért jövünk be a szobába ketten, és zárjuk be az ajtón.

Néha szoktunk játszani is. Ez azt jelenti, hogy rugdossuk és harapjuk egymást. Ettől olyan foltok vannak rajtunk, mintha kiszívtuk volna egymást, pedig csak karmolások és harapások, de anyám itt üvöltözik velem mindig, hogy már bizony Ő kiszívta a nyakamat. Én megértem hogy utálja a barátnőmet, de ez akkor is zavar engem. Lassan már a legjobb barátnőmet se hozhatom ide hogy együtt lógjunk, mert anyám kiakad. Mit tegyek? Ti mit tennétek? És mit tegyek hogy ne utálja a legjobb barátnőmet? Kérlek segítsetek. Kezdem unni hogy minden nap ezt kell hallgatnom!


2013. okt. 13. 23:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem sem kell anyáddal foglalkozni. Egyébként sincs hozzá köze hogy lezbi vagy-e vagy nem. Ha te szeretsz ilyen dolgokat csinálni a barátnőddel, akkor csináld. Ő meg mondhat meg gondolhat amit akar..
2013. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozzon az anyjával? Na de mikor költőpénz kell neki akkor jó az anyja ugye? Meg azért ne felejtse már el hogy 15 évig ki nevelte, és még mindig azt a kenyeret eszi amiért az anyja megdolgozik! Te is valami félrenevelt tizenéves lehetsz utolsó!
2013. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Elég furcsa, hogy ennyi idősen úgy viselkedtek, mintha legalább tíz évvel kisebbek lennétek... Olyan kilencéves korig még elmegy egymás rugdosása meg harapása, de utána már nem. Jogosan néz rád furán anyukád...
2013. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
És ki a férfi?
2013. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 12-es, 20-as éveim végén járok.. És már ne is haragudj, de egy anyának nincs joga azt mondani a gyerekének, hogy te kis bzi. Még akkor sem ha éppen ténylegesen meleg a gyerek. Maradjunk ennyiben. Ennek semmi köze a zsebpénzhez, és ahhoz hogy ki neveli. A szexuális életünk mindenkinek a sajátja, kész pont. Ha más ebbe bele akar ugatni, akkor azzal nem kell foglalkozni, függetlenül attól hogy családtag, vagy nem!


Téged egyébként kedves 12-es, valahogy úgy tudlak elképzelni, aki csak akkor ad a gyerekének enni, ha pontosan megszabhatja mikor kivel tartózkodhat egy légtérben! "Igen kislányom? Megint Pistikével játszottál a homokozóban? Na akkor ma nincs vacsora! Mars a szobádba!"

2013. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszoló nem is az egy ágyban alvás mert ha nincs más megoldás...


Pl. Aszt hiszem k. két éve szilveszterkor négyen voltunk. egyik barátnőmnél ott aludtunk hárman.És kihúzható az ágya. és négyen aludtunk azon az egy ágyon... Mert nálam pl. meglehet oldani mert a szimpla ágyamon kívül még van egy franciaággyá alakítható kanapé , de ha ketten alszanak itt akkor nem mondhatom hogy egyik te ott alszol az ágyon a másik meg a földön....


ők alszanak ketten.. de ebből senki sem csinál hisztit. De az se normális hogy rugdossátok egymást meg harapdáljátok egymást.


Ezt hagyjátok abba és amikor nálatok vagytok legyen NYITVA az ajtó és csináljatok mást.

2013. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%
Már miért baj, hogy a lányok összebújva alszanak? Én ezt nem is értem. Én leszbikus vagyok, de barát barátnőkkel hogyne lehetne együtt aludni és tényleg csak aludni. Egyébként a fiúk is szoktak egy ágyban aludni... Na jó mindegy. Kérdező, neked azt javaslom, hogy ne zárkózzatok be, hagyjátok nyitva az ajtót... Anyukád majd úgyis rájön, hogy nem vagy leszbikus és majd megkönnyebbül. Nem is értem a feltételezést :D Ja és ne vitatkozz anyukáddal, engedd el a füled mellett :) Szerintem az utálat abból fakad, hogy kicsit homofób anyukád :DD De ha rájön, hogy semmi nincsen köztetek a barátnőddel és a barátnőd jófej és beszélgetnek kicsit, akkor biztosan megkedveli ;D
2013. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát, buli után nem tudom, kinek van kedve építgetni az ágyakat, a mi társaságunkban az a szokás, hogy aki a legközelebb lakik az adott helyhez, ott alszunk, fiúk, lányok vegyesen, ha lehet külön, de legtöbbször 4-en a franciaágyban, ha van még valaki ő meg földön, hálózsákban.

Semmi rossz nincs ebben, ez szerintem mókás:D

16L

2013. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezen beszartam :D

"rugdossuk és harapjuk egymást" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ez mi ez? :D Oké, hogy nem vagytok leszbikusok, de én ilyet eskü, hogy 4-5 évesen sem csináltam a barátaimmal "játszás" címszó alatt. Egyébként nem, én 15 évesen semmiféle játékot nem játszottam a barátnőimmel.

Maximum felelsz vagy mersz-t, Én még soha-t, de ahhoz is kellett mindig egy alapállapot.

2013. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
20%
15 ös...ne nagyképűsködj! :) nem áll jól! És ne azzal törődj hogy miként nevelem a gyerekem, mert nem rád tartozik. mellesleg a gyerekem megfelelően kap enni, sőt, minden esetben meghagyja ami nem fér belé. és még nincs ovis ;) De azt sajnálom hogy ti ennyi idősen ilyen szinten vagytok! Mi lesz majd a gyerekeitekből? Ő is ezen véleményen lesz mint Te? már előre sajnálom!....
2013. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!