Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitcsinaljak? Azt hiszem ha...

Mitcsinaljak? Azt hiszem ha így folytatom hamar tönkre teszem magam?! (alkohol, vagdosas, cigi, fiúk) 14l többi lent

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon nem jó amit csinálok de legyszi normàlis válaszokat irjatok.annyira elegem van màr mindenből és mibdenkibol, hogy cigizek(mondjuk azt nagyon ritkán) iszom(hetente) vagdosom magam(naponta) és pasizok.feleslegesnek érzem magam a világban.úgy erzem senkim nincs.februárban kezdodott azzal,hogy a baratommal szakítottunk.másfél évig együtt voltunk.úgy éreztem csak o van nekem.de hàt egyszer mindennek vège lesz.miután szakítottunk elkezdtem vágni magam.egyre mélyebben.aki látta mind leszarta.'a legjobb baratnom' is.nyáron csak a csípőmet vágtam,hogy ne latszodjon.(strand,rövidgatya) ilyenek miatt.de mivel ez kevés völt és ott nem völt több hely az alkoholba menekültem.aztán pasizni is elkezdtem.völt egy 2 hobapos kapcsolatom.addig mminden oke volt.vège lett és kezdőott minden élőrol.:/

2013. nov. 6. 22:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem. Miért vagdosod magad? Meg.akarod ölni.magad, de akkor miért csak sebeket ejtesz, vagy ha nem, akkor.miért?

Ez.így hülyén hangzott, de nem értem. Ezzel.nem.akartam.azt üzenni inkább öld meg magad, csak.kérdeztem...

egyébként ne folytasd a vagdosast, mert ha az osztalytarsaidnak nem is vagy.fontos, ott van a CSALÁDOD!

2013. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem igazán nevezném csaladnak.nem akarom megölni magam csak megnyugtat.segít.
2013. nov. 6. 23:03
 3/20 anonim ***** válasza:
25%

Én komolyan nem értem ezt a vagdosásos dolgot.


Ez is valami kiba@zott divat, amit egymástól "loptok", mert vagánynak tartjátok?


Hát nem az. K@rvára nem az. Hogy fogsz kinézni pár év múlva?


Úgyhogy hagyd abba ezt a hülyeséget, és keress értelmes elfoglaltságot, mert az a bajotok, hogy túlságosan ráértek.


Jó persze, vannak szar családi körülmények is, de kicsit próbáljatok meg tenni is magatokért.


Gondoljatok az afrikai éhezőkre, nincstelenekre, végtag nélküliekre....

2013. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
A vagdosás végtelenül buta dolog!Akin ilyen sebek vannak ideggyenge,buta,stb dolgokra gondol az ember és egy életre elvágod magad alatt a fát hogy e miatt se egy normális pasid nem lesz ,se munkád!!Ki alkalmaz ilyen problémás embert akinek vagdosásai vannak??Kinek kell ilyen nő??Nagyon kérlek ne tedd ezt többé!Inkább fordulj segítségért szakemberhez.Amúgy mi késztet a vágásra?Mit érzel ilyenkor amikor megvágod magad?
2013. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
53%
Énis átestem már ezen... De idővel rájöttem hogy ez hülyeség semmit sem érsz el vele. Fiatal vagy elötted az élet 14évesen még a sulira kéne koncentrálnod... Jó elhiszem hogy ennek amit csinálsz van háttere... De nem megoldás. Vagdosod magad hogy a fizikai fájdalom elvonja a figyelmed a lelkifájdalomtól. Iszol,berúgsz azt magasról sz.rsz a világra. Pasizol... Mert k.rvára egyedül érzed magad mi közben a családodra tuti hogy mindig számíthatsz. A cigit tuti azért szivod hogy menöbb legyél,nem azért mert kívánja a szervezeted. Gondolkozz el ezen kicsit hogy mit oldasz meg ezekkel. Inkább egy jó barát kellene melléd akinek kibeszéled a lelki problémáid,és tüzz magadnak egy célt az életben. 17/F
2013. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
El kell keserítselek, ezek még messze nem az igazi problémák. Ha már most, gyerekként ezt csináod, mi lesz felnőttként? A vagdosás nem megoldás. Kérj segítséget az iskola pszichológustól, mert veled, a többi divat vagdosóval szemben tényleg vannak bajok, amiken egyedül nem tudsz segíteni.
2013. nov. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem azèrt cigizek,hogy menő legyek.senki nem is tudja.csak néha szar kedvemben kicsit lenyugtat.de tényleg ritkán csinálom.az késztet,hogy egyedül érzem magam és úgy érzem senkim nincs.apám alkoholista anyam egy narkos kva..azèrt annyira melyen soha nem vágtam meg magam.mindig max 2 hetig latszott.és johban erdekelne hogyha ezeket megtudnad a lanyodrol h vagdossa magat mint,hogy iszik.a maj tönkre megy.a heg elmúlik.
2013. nov. 7. 07:11
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
A helyzet az, hogy ilyen kamasz korban elég könnyen depressziós tud lenni az ember, főleg ha a családi háttér nem megfelelő. A jó hír, hogy el fog múlni, lehet kezelni, de tenni kell érte. Aktívan dolgozni a lelki a problémáidon. Elsőként szerintem menj el egy pszichiáterhez, segíteni fog! Olvass "önsegítő" könyveket, járj el "önsegítő" előadásokra, ismerkedj meg vallással, ha nem vagy vallásos, ha vallásos vagy kezdj el járni egy vallásodnak megfelelő közösségbe. Alakíts ki szorosabb kapcsolatot a barátaiddal, mert ők igazán tudnak segíteni ha baj van. Az igaz, hogy a mostani problémáid eltörpülnek az életben később esetlegesen előforduló gondjaidhoz képest, de most neked ez is nehezen leküzdhető állapot. Legyél kicsit nyitottabb a többi ember felé, menj sokat társaságba, ha nyitottabb leszel és kitörsz a kamaszkori jellemző bezártságból, akkor sokkal jobban fogod érezni magad, meg kell találnod az élet örömeit, mert rengeteg van!
2013. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszöm a valaszokat:)
2013. nov. 7. 13:14
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
gondolj arra, hogy mi a haverjainkkal mindig az ilyen csicska kislányokon szoktunk röhögni. és tök idiótán néz ki egy 14 éves kislány szájában a cigi, midnig látom őket az általános suli előtt gangelni, egyszer tök odamennék aztán kiverném a szájukból :DDD meg azért más az ember, ha felnőtt korban van berúgva, mint hogy tiniként. ne csodálkozz, ha mindenki rajtad röhög, meg is érdemled
2013. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!