Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitcsinaljak? Azt hiszem ha...

Mitcsinaljak? Azt hiszem ha így folytatom hamar tönkre teszem magam?! (alkohol, vagdosas, cigi, fiúk) 14l többi lent

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon nem jó amit csinálok de legyszi normàlis válaszokat irjatok.annyira elegem van màr mindenből és mibdenkibol, hogy cigizek(mondjuk azt nagyon ritkán) iszom(hetente) vagdosom magam(naponta) és pasizok.feleslegesnek érzem magam a világban.úgy erzem senkim nincs.februárban kezdodott azzal,hogy a baratommal szakítottunk.másfél évig együtt voltunk.úgy éreztem csak o van nekem.de hàt egyszer mindennek vège lesz.miután szakítottunk elkezdtem vágni magam.egyre mélyebben.aki látta mind leszarta.'a legjobb baratnom' is.nyáron csak a csípőmet vágtam,hogy ne latszodjon.(strand,rövidgatya) ilyenek miatt.de mivel ez kevés völt és ott nem völt több hely az alkoholba menekültem.aztán pasizni is elkezdtem.völt egy 2 hobapos kapcsolatom.addig mminden oke volt.vège lett és kezdőott minden élőrol.:/

2013. nov. 6. 22:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azt, hogy cigizek senki nem látja.és kíváncsi lennek ha a helyembe lennél te mitcsinalnal.majd ha tokeletes leszel akkor ugass!
2013. nov. 7. 18:21
 12/20 anonim ***** válasza:

# 10


Nem tudom mi a különbség ha tiniként vagy felnőttként rúgsz be... Mondjuk mi is úgy járunk házibuliba, hogy akik újak a körben, és először isznak röhejesek..:D Bár mi nem is isszuk magunkat egysejtűre.

2013. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%

Azért ezek durva dolgok, főleg ennyi idősen! Kemény világba élünk, én úgy gondoltam, hogy egy ember a negyvenes éveire tud arra a szintre eljutni, hogy meneküljön a piába.


No, mindegy.


Véleményem szerint, nálatok tiniknél az a baj, hogy túl nagy társadalmi nyomás nehezedik rátok, aminek akarva akaratlanul meg akartok felelni. Miért kéne eljátszani, ezt hattyú halálát mert szakítottál egy másfél éves kapcsolataban, és miért kell rögtön újat keresni. Miért csak akkor érzed jól magad ha "pasid" van, és ha nincs akkor miért helyeződik rád 8x annyi nyomás, mint normál esetben? Nem azért mert az is egy nyomás benned hogy megfelelj másoknak?!


Szerintem csak magadnak akarj megfelelni és ne pasizz be 12 évesen (WTF!?) utána meg ne érezd azt, hogy tönkre ment az életed egy szakítás után, mert nálad az élet még alig tart pár éve, és most fog még csak elkezdődni, most fogsz még csak élni, a következő 50 évbe és inkább azon legyél, hogy ne leépítsd magad, már az elején, hanem hogy építkezz, egyre feljebb, éld meg az álmaidat. (persze utána is fogsz, csak akkor már kicsit lenyugodik a helyzet, valószínüleg)

2013. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Még csak 14 vagy... próbáld meg saját érdekedben abbahagyni! Sajnálom, amik veled történtek, és hogya családod sem áll mögötted, de ez NEM megoldás! Nagyon jó, hogy beládot, ártasz magadnak hsszú és rovid távon is, remélem sikerül egyenesbe jönnöd!
2013. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarok bunkó lenni, de nagyon úgy látszik, hogy divatból csinálod! Nem leszel ettől menő...
2013. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ha divatbol csinálnám miért takargatnám?
2013. nov. 10. 09:52
 17/20 anonim válasza:
63%
Sajnálom de szánalmas vagy. 14 évesen pasizol és volt egy másfél éves kapcsolatod. ergo 12 évesen már pasiztál. Nagyon érett lehetsz. Tudod mit szoktak csinálni a 12 évesek? Barbizni, vagy ha nem akkor játszani a kertben. Esetleg 6ig kint rollerezni az utcán sötétedésig. Na meg 14évesen alkohol. gratulálok....
2013. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Màr bocsánat,de b*!azèrt kíváncsi lennek ha olyan k*a rossz életed lenne mint nekem mit tennél.tudom,hogy nem jó,de semmi jogod nincs hogy ítélj el,hogy semmit nem tudsz rolam.cs*cska.
2013. dec. 20. 21:20
 19/20 anonim ***** válasza:

Alulértékeled magad. Másrészt, ha segítséget kérsz lehetnél modorosabb a válaszolókkal.


Így távgyógyításban szövegben nem tudok sajnos én segítséget nyújtani, jó lenne, ha tudnám miért is olyan szar neked. (Amit leírtál az nem olyan vészes, csak az, hogy ennyire padlóra küldött.) Vannak ilyen anonim oldalak még, ahol leírhatod mi bántja a szívedet, miért olyan rossz neked most, és adnak értelmes tanácsokat, hogy gyere ki a gödörből.:) Érdemes lenne szerintem egy ilyen helyen leírni a dolgaidat. Ugyanis ezzel csak elbaszol egy életet... (A vagdosásért meg őszinte leszek, én utálom az embereket. De empátiából amikor megláttam egyik osztálytársam kezét nem tettem szóvá a képébe vágva, h azmi... Takargatja is. Nem tudom mi van a háttérben, de nem fogok odamenni, hogy:cső láttam vagdosod magad, miért?)


Mindenesetre kapard össze magad, a fent leírt dolgok még rövidtávon se javítanak a dolgokon.

2013. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Valamennyire kezdek màr megjavulni.cigizni màr egyáltalán nem.vagdsoni màr 1 hónapja nem vagom magam alkoholt meg kb 2 hetente fogasztok.és bocsánat q bunko válaszomert, de elég rossz passzban voltam.Azèrt van szar életem mert pàr hónapja vesztettem el egy számomra nagyon fontos személyt a nagymamámat.a szüleim elváltak a neveloapammal meg anyqmmal és a tesommal lakok.a neveloapammal ruheljuk egymást és màr 10 éve itt lakik apám meg egy f*z ésleszar engem.anyam meg úgy ugrál ahogy nevelo apam diktál.de a hugom mèg nem fogja fel ezeket mert csak 6 éves.
2013. dec. 21. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!