Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem szeretnék beégni az...

Nem szeretnék beégni az osztálytársaim között, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sulink szervez egy ilyen cipődobozos adományozós izét. Hogy cipődobozba teszünk játékot, tartós élelmiszert, bármit.

Ez nagyon szép dolog. DE

A többit kiosztják a rászoruló diákok között. És én nem tudom miért, de közéjük tartozom, pedig nem vagyunk szegények, minden nap van mit enni, nem szorulunk ingyen cukorra, lisztre, tusfürdőre. Karácsonykor is csak az egyik tesómnak majdnem 100.000 Ft-ért veszünk ajándékot (ezzel nem felvágni szeretnék, de innen látszik, hogy nem vagyunk szegények és rászorulók). Most mi legyen, nem akarom, hogy azt higgyék, hogy én nem tudok megvenni magamnak egy fogkrémet, meg tusfürdőt.



2013. nov. 26. 16:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

10:


Nem erről van szó, hanem arról, hogy a tanárokban lehetne annyi tapintat, hogy nem a kirakatban rendezik ezt.

Mert egyrészt tényleg mellélőhetnek, de ha mégsem, szerinted milyenek a gyerekek? Hogyan cikiznék utána az illetőt?

2013. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Senki nem hozott cipős dobozt, ezért a tanárnő mondta, hogy mindenki KÖTELES hozni. Kötelező. Jól van akkor.-.- Ki ne találják már. Semmit nem segítünk ezzel a rászorulóknak!!! Semmit.

2013. nov. 27. 14:51
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél hogy ingyen kapsz cuccokat:D
2013. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ennek örülni kell, igazad van. Kicsit sem megalázó, á, dehogy. Mintha rászorulnék négy mandarinra, egy kiló lisztre.xd
2013. nov. 27. 21:31
 15/19 anonim ***** válasza:
Holnap szépen odamész az osztályfőnökhöz, és négyszemközt közlöd vele, hogy elnézést, itt valami félreértés lehet.
2013. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nos. Ma hoztuk be a cipősdobozokat, és én adtam egy Robert Pattinsonos tollat az egyik dobozba.xd De remélem, hogy az összeset elküldik a rászorulóknak. Meg annyi doboz nem gyűlt össze, hogy az iskola összes "rászoruló" gyerekének tudjanak adni.
2013. nov. 28. 16:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Látom volt értelme a kérdés feltevésének, hallgattál a válaszolókra, és beszéltél az osztályfőnökkel/igazgatóval...
2013. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 eztsetudtad válasza:

Szerintem ha az itt leírtakat elmondod a tanárnak akkor meg fogja érteni illetve gúnyosan vagy durván semmiképp ne reagálj az csúnya dolog lenne


tényleg komoly hogy így adják oda érdekes lehet a tantestűlet

2013. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ma osztályfőnökin mondták, hogy 60 doboz gyűlt össze.

Viszont szerintem én tuti nem kapok, csomó cigó van a suliba, azok kapnak sztem. Vagy ha nekem is akarnak, akkor beszélek az ofővel.

2013. nov. 29. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!