Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt a legnagyobb rosszaság...

Mi volt a legnagyobb rosszaság, amit elkövettél gyerek illetve tiniként és hány évesen? Milyen büntetést kaptál érte?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 13:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
89%

Körülbelül 10 éves lehettem, amikor a barátnőmnél telefonbetyárkodtunk, és felhívtam egy ismeretlen embert, hogy meghalsz, meg megtalállak, és hasonló szép ígéretek. Balszerencsémre az illető telefonja jelezte a számot, vissza is hívott, a csaj apja vette fel a telefont, aki még nagyobb balszerencsémre ismerte az illetőt. Annyira ideges lett (akit felhívtunk), hogy átjött, és a barátnőm apját majdnem megverte. Löködte, a barátnőm meg csak sírt, és mindez miattam. Majdnem a rendőrséget hívták, hogy mi halállal fenyegetőzünk.

Akkor utána kb. egy hónapig sehova nem mehettem, bocsánatot kellett kérnem mindenkitől, elég kínos volt. Sosem fogom elfelejteni, ahogy halálfélelemmel álltunk a felső emeleten, hallgatva, hogy a barátnőm apját majdnem megverik.


Aztán ötödikben cigarettáztunk az iskola mellett, meglógtunk a tanulószobáról, kilógattuk a lábunkat az ablakon, a tanárainkról firkálgattunk a biológia füzetünkbe, amire rájöttek, és ezért majdnem ki is rúgtak. Otthon nem kaptam semmit.


Nagyon kegyetlen gyerek voltam. Olyan társaságba kerültem, akik olyannyira megváltoztattak, hogy egy kicsapongó és idióta 14 éves voltam. :D

Volt egy gyenge lány osztálytársam, akit folyton piszkáltunk. Mindig sírt szegény. Azt hittem, hogy én olyan rohadt menő vagyok.

14 évesen lerészegedtem és az utcán énekeltem - ezt azóta sem tudja senki.

Hajcsatokat lopkodtunk a boltokból.


Aztán az általános iskolából való elballagással véget is ért ez az időszak, és felvettek egy erős gimnáziumba. Hogy hogyan? A tanulmányi eredményem sosem volt rossz, és elég okosan kijátszottam minden tanárt - meg persze okos is voltam.


A gimiben már egy kicsit lenyugodtam.

Kilencedik év végén megkezdődött a rendszeres csavargás minden péntek este. De akkor már nem piszkáltam senkit, nem voltam bunkó, nagyképű, nem csináltam senkivel sem olyan dolgokat, mint régebben. Más volt a társaság, a közeg, és akkor már sokkal jobban tanultam, és azóta érdekel a jövőm is. :D De van egy emlékezetes dolog azért itt is:


Egyszer kilencedik utáni nyáron a hátsóudvarunkban dohányoztunk, akkor még a szüleim nem tudták. Az idióta barátnőm átdobta a cigisdobozt a szomszédba, aki ugye biztosan beárulna, így kivittük az Ikeás széket az udvarra, és azon állva egy bottal piszkálgattuk vissza a csikket meg a dobozt, na de a méregdrága szék leszakadt és eltörött, celluxszal ragasztottuk össze, amit hónapokig nem is tudtak meg utána.


Később lebuktam a cigivel.


Azóta arról is leszoktam.

Ez lenne az én történetem. Nem vagyok büszke rá, de hát így alakult. Már megváltoztam! :)

17L

2014. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
70%

15 évesen összejöttem vkivel, de anyumnak nem mondtam meg. Később persze lett is büntetés, de sajnos nem a szüleimtől.

17/L

2014. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

olyan 11 éves lehettem amikor a legjobb barátommal lógtunk egyszer a suliból. leszidtak

nagyjából ennyi. jó és unalmas kisgyerek voltam még csokit sem loptam a közértből

2014. jan. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
15 éves koromban elkezdtem kocsmázni. Nem kaptam semmit. Elbeszélgettek velem a pénz értékéről, és az addikciókról.
2014. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen találtam az ágyam tároló részében valami anyagot, és elkezdtem vele meg az ollóval játszani. Kicsit összevagdostam.


Mikor anyám meglátta elkezdett verni. Hiába tartottam fel a kezemet, hogy védekezzek, akkor is ott ütött ahol ért, pofozott, belém is rúgott párszor. (már a földön voltam)


kiderült hogy az anyag amivel játszottam régi függöny volt (sötétítő) amit már nem használt.


18 évesen a barátomnál akartam aludni, ezért azt hazudtam hogy a barátnőimhez megyek ott alvós bulira. Ez amúgy 1 évig volt így folyamatosan.


Nem kaptam semmit mert nem derült ki.:)


27/N

2014. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
én nyáron a padláson tüzeskedtem! :D tele volt papírral, stb :D elég kemény leszabást kaptam érte voltam vagy 10 éves
2014. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
34%
Semmi, különc gyerek voltam, de anyukámmal máig jó a kapcsolatom. mindent megtudunk beszélni :) suliban voltak rosszaságaim...
2015. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
43%
Semmi, különc gyerek voltam, de anyukámmal máig jó a kapcsolatom. mindent megtudunk beszélni :) suliban voltak rosszaságaim... 15/l
2015. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
43%
Jó a kérdés :)
2016. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%

Régi,de azért leírom.

5 éves koromban egy barátomnál játszottunk.Nem tudom hogy,de széttörtem az egyik autóját.Gyorsan összeraktam hogy úgy nézzen ki mintha semmi baja nem lenne,majd hozzányúlt és szétesett.Nagyon bőgött szegény és mai napig nem tudja hogy én tettem tönkre. :D


14 évesen egy haverommal kisétáltunk a falu szélére egy hídhoz ami alatt az autópálya volt.Megittuk a nála lévő üditőt,majd azt mondtam "nem mered ledobni a flakont" ő pedig ledobta,ami egy kamion pótkocsijára esett és azonnal félreállt.Mi nagyon beszartunk és azonnal befutottunk a faluba,hazamentünk és nem beszéltünk róla.A bűntudat miatt otthon elmeséltem pár napra rá,megkaptam a fejmosást hogy baj is történhetett volna.


16 évesen részegen a városban próbáltam hazajutni,amikor véletlen egy terepjáró visszapillantóját letörtem.Próbáltam visszarakni de nem sikerült.Gyorsan elfutottam onnan.

Egy haveromnak meséltem csak el.Mivel milliós autóról van szó,szerinte felesleges ezen bánkódni mivel a tulajdonosának meg se kottyanhat szerelése.Szerintem igaza van.


17/F

2018. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!