Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt a legnagyobb rosszaság...

Mi volt a legnagyobb rosszaság, amit elkövettél gyerek illetve tiniként és hány évesen? Milyen büntetést kaptál érte?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 13:29
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én most gimnáziumba járok, és nagyon jó az osztályközösség. Egyszer, azt hiszem, még 9.-ben, hogy ne találjon ránk a tanár, elbújtunk egy épp nem használt teremben. Szegény matektanár bejárta az egész épületet, keresett minket, és amikor ránk talált, hát azon a jeleneten még évekkel később is jókat nevettünk, ahogy ott ültünk a teremben, függönyök elhúzva, mi a földön, meg az összetolt asztalokon ülünk, röhögcsélünk, ő meg bejön... Mint egy megvert hadsereg, sompolyogtunk vissza a terembe, de igazából már csak 5 perc volt az órából, így nem tanultunk. Az ofőnk rendes volt, elbeszélgetett velünk a dologról, nem kaptunk semmit.

Ez még kisebb koromban történt, talán 3 éves lehettem. Az utcán sétáltunk anyukámmal, amikor valamin behisztiztem magam, és mikor anyum próbált lecsendesíteni, én elkezdtem kiabálni, hogy segítség (de kb. mint akit vernek, olyan hangon). A baj csak az volt, hogy az utca sarkán ott állt két rendőr, és anyumnak egy kicsit kínos lehetett :)

Kisebb stiklik voltak még nyilván, csináltam hülyeségeket, de szerintem ez a gyerekkor része, és évekkel később szüleimmel már jókat nevetünk rajtuk.


17/L

2021. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!