Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt szerintetek megengedtheti...

Ezt szerintetek megengedtheti magának egy mai tanár vagy megteheti, mi jár érte?

Figyelt kérdés
Ma az iskolában egy patkányt takáltunk és verték agyon testnevelés órán és mivel én ezt nem díjaztam haza akartam menni leültem a padra . Erre odament a tesi tanár és kérdezte: Neked hol a helyed ? Mondom hát ameddig fel nem takaritják azt nincs gusztusom körülötte ugrálni ! És azért is haza akartam menni mert gondoltam akkor több is lehet. Erre 2x-er nyakon vágott és orditozott velem ! Ezt megteheti vagy mekkora büntetés jár ezért gyermekbántalmazásért előre is köszönöm a válaszokat jah és a patkányok azok ha vannak be kell zárni a sulit ? Köszi a válaszokat !

2014. jan. 15. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

A patkányt agyon verték?


Én se szeretem őket,de kicsit mégis sajnálom.

Vagy,ha már megölték,nem ilyen brutálisan kellett volna.Ez szerintem bunkó parasztság! (lehet h nem értetek egyet,de nem baj)


A másik:Egy kicsit valóban flegma volt a stílusod,másképp is mondhattad volna.Ugyanakkor mégsem a legjobb megoldás megütni egy diákot.


Persze már kirúgták a tanárt,nem érvényes a téma,de ezt még le akartam írni.

2014. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Remélem, most boldog vagy...

Neked legalább van hova hazamenni, ha patkányt látsz, de az ő gyerekeinek lehet, hogy nem sokáig lesz.

2014. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%
Hova fészkes fenébe jut ez a világ? A tanár hova mehet panaszra? Tönkretetted az életét a hülye hisztiddel, gondoltál már erre? És ahogy utolsó írta, ezzel a gyerekei életét is jó eséllyel tetted tönkre. Gratulálok.
2014. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem tehette volna meg. És teljesen oké hogy ezért kirúgják. Miért nem gondolkodott az előtt hogy ütött volna? Magának köszönheti. Ha panaszkodni akar egy diákra, menjen igazgatóhoz, de nem emelhet rá kezet. Én amúgy simán visszaütöttem volna a helyedben....azért a pofátlanságnak is van határa.


Mi is kirúgattunk egy tanárt 11.ben . Nem tudott elszámolni rengeteg dolgozatként kikiáltott jeggyel. Ami minden esetben elégtelen volt. Ő maga írogatta be a naplóba az osztály 90%ának. Év végére már 15 egyese volt azoknak akiknek beírt csak úgy, pedig a felét sem írtuk meg dolgozatként. Ő pedig ugye mindet annak tüntette fel amikor ellenőrizték.


Szóval az igazgatóhoz mentünk, és ki is rúgták. (matektanár volt, meg informatika.)

2014. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%

Az üzenet küldője: Fodor Atilla

Az üzenet címzettje: acciojuli

Az elküldés időpontja: ma 09:42

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Ezt szerintetek megengedtheti magának egy mai tanár vagy megteheti, mi jár érte?

"Hova fészkes fenébe jut ez a világ? A tanár hova mehet panaszra? Tönkretetted az életét a hülye hisztiddel, gondoltál már erre? És ahogy utolsó írta,.."

Az üzenet témája: Tanár

Az üzenet szövege: Szia ! Igen kirugták és megérdemelete képzeld volt olyan osztálytársam akit a földig levert és én nem hagytam annyibban akkor se mert ökölell vertem be neki és akkor én is kaptam igazgatóit de nem csak 1-szer fordult elő tud hogy már 60 éves volt és felnőtt gyerekei voltak megérdemelte hogy megvertem egyszer most meg hogy kirugták ! :P szia


Tehát megérdemelte, hogy megverd, és hogy kirúgják. Te kaptál egy igazgatóit, ő elveszítette az állását.

Reális?

2014. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

Az üzenet küldője: Fodor Atilla

Az üzenet címzettje: acciojuli

Az elküldés időpontja: ma 09:42

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Ezt szerintetek megengedtheti magának egy mai tanár vagy megteheti, mi jár érte?

"Hova fészkes fenébe jut ez a világ? A tanár hova mehet panaszra? Tönkretetted az életét a hülye hisztiddel, gondoltál már erre? És ahogy utolsó írta,.."

Az üzenet témája: Tanár

Az üzenet szövege: Szia ! Igen kirugták és megérdemelete képzeld volt olyan osztálytársam akit a földig levert és én nem hagytam annyibban akkor se mert ökölell vertem be neki és akkor én is kaptam igazgatóit de nem csak 1-szer fordult elő tud hogy már 60 éves volt és felnőtt gyerekei voltak megérdemelte hogy megvertem egyszer most meg hogy kirugták ! :P szia

2014. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki a patkány mellett szólt.

Szóval,az utóbbi válaszokra reagálva is azt tudom mondani,hogy én nem bírom az erőszakot.

Szerintem rendkívül buta dolog,és az a szégyen,ha csak erőszakkal tudnak emberek megoldani problémákat.

Ez a tanárokra is érvényes ,meg a diákokra is.(a részemről)

2014. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmi joga nem volt megtenni. Nagyon helyesen tetted hogy kiálltál ellene.
2016. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!