Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy elmehessek a koncertre és a fesztiválokra?

Figyelt kérdés

Tavaly anya elengedett a Soundra, csak nem úgy alakult minden, ahogy terveztem és amikor hazajöttem, volt egy kis balhé.

Most a barátom meglepett a szülinapom miatt egy koncertjeggyel a bécsi Miley Cyrus koncertre és a 3 nyári fesztiválra is szeretnék elmenni (VOLT, Sound, Sziget), azokat apa fizeti, már mondta.

De ha anya nem enged el, egyikre se mehetek (vele élek). Már mondtam a nevelőapámnak, hogy beszélhetne vele, de azt mondta, hogy a tavalyi után nem ígér semmit.


Viszont nem tudom, hogy a koncertet hogy hozzam fel neki és apának. Mert apa még mindig a kis hercegnőjének tart, aki még csak a csóknál tart. De a koncert miatt ott kellene aludnunk legalább 2 éjszakát.



Mit csináljak, hogy minden sikerüljön?


16L

(A barátom már 18 éves és akkor már együtt leszünk több, mint egy éve)



2014. febr. 16. 19:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
Mondjátok, hogy ilyen nincs, mondjátok, hogy csak egy írói vénával megáldott, extrovertált fiatal szórakozik itt velünk. Ha mégsem , ez olyan szomorú. Ennyi butaság, rosszindulat, felszínesség hogy fér el egy 16 éves lányban?
2014. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Mi volt ennyire "szörnyű" abban, amit írtam?

Nem kell ennyire kiborulni...

2014. febr. 16. 23:22
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Anya sajnállom de egy buta kis csitrit sikerült nevelned belőllem. Már hiába teszel bármit is ilyen maradok. Sokat hiszek magamról és pár év múllva valamelyik utca sarkon végzem :)


neharagudj de nevetséges és szánalmas vagy :D hogy belölled az ész kimaradt az tuti :)

2014. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után sulin kívül máshova se engednélek el, nem hogy fesztiválokra meg koncertekre. Először talán nézz magadba, és gondolkodj el azon mennyire felelőtlenül viselkedsz, ha felérted ezt ésszel, utána akarjál elmenni bárhova is.
2014. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján örülj hogy iskolába elenged. Ha az én lányom lennél még a városi strandra se mehetnél le. Ezrek szerint 13 évesen, hisztiztél a pénz miatt, vezettél, cigiztél és nem is szóltál időben hol vagy. Egyre jobban érik bennem az elhatározás hogy macskám lesz és nem gyerekem...
2014. febr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ti meg bedoltok neki? Ugyan mar ez a kis hulye tinike par havonta feltesz egy ilyen provokatic kerdest. Mindig kicsit atszinezve, termeszetesen tagadja es jon a kifogasokkal meg a bena magyarazatokkal h nem o volt. Egyertelmuen o az! Mndig anyuci a gonosz, apuci a jo, kedves, segitokesz. Kulon elnek a szulok, apuci kulfoldon es egy rahedli loveval nyomatja a csillagocskat. Anyuci meg nem enged semmit o a hazi sarkany es nem erti miert ilyen vele. Aztan nagy nehezen leir egy elkepeszto sztorit miket csinalt, persze mindenkinel kiveri a biztositekot, megkavarja a sz4rt a valaszolok kozott, o meg ertetlenkedik es csopogteti tovabb a felhaboritobbnal, felhaboritobb viselkedessel kapcsolatos infokat!

Kar vele foglalkozni, tulsagosan kreativ a dragasag, es nagyon unatkozik.

Persze most engem is kioktat majd a bena szovegevel. :-). Hajra!

2014. febr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem komoly a kérdés, mert ha igen, végleg csalódtam a társadalomban. Könyörgöm. 16 éves vagy! Én egyik helyre sem engednélek el maximum szülői felügyelettel! Más 25 évesen se engedheti meg anyagilag azt magának hogy akár 1 fesztiválra elmenjen.. És van akit a szülei 18 évesen se engednek el teljes joggal!
2014. febr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Nagy hiba volt egy 15 évest ilyen helyre elengedni...Apukád meg hülye ha belemegy és még fizeti is.Szerintem esélytelen teljesen jogosan,bár anyád sem 100%as ha egy 15 éves elenged a Soundra.
2014. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
én bs re még a 18 as korhatárt is keveselném amit müvelnek ott a fiatalok hát az hihetetlen...behuznám a 20as korhatárt...4x voltam már idén az ötödik.... kislány ezekután menjetek inkább a szomszéd játszótérre az is jo kirándulás nem hogy bs haggyukmár..:D
2014. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
9%
Költözz apudhoz. Ha amúgy sem jössz ki anyuddal, akkor én a helyedben már ott se lennék. Anyukádnak meg el kellett volna magyarázni, hogy a fű mennyivel ártalmatlanabb a szesznél vagy a sima ciginél is, én fél éven keresztül szívtam heti 2 zöldet, aztán abbahagytam és meg se kottyant. Persze, ha azért volt nálad, merthogy jajj de szomorú vagy az élet miatt, és ezért szívtál, akkor ne tedd, de szerintem nem azért volt, hanem mert felturbózza a dolgokat. Meg teljesen normális, hogy fürdik egyet a telód, megtörténik. Nekem a barátom jár el fesztiválokra (én nem gyakran, mert nehezen bírom a tömeget), ő napi 1-szer, ha ír valamit, a szüleivel nem is beszél olyankor és simán megy 16 éves kora óta, volt, hogy nem volt pénze hazajönni és stoppolt idáig. Szóval ilyen fesztiválkalandok miatt ne legyen már kiakadva. Szerintem a fesztivál lényege az, hogy jó zenére kitombold magad, viselkedj, ahogy akarsz, az erkölcsöt, a normákat lesz-rva, hiszen majd ha kijössz onnan, akkor majd felveszed az erkölcsmaszkot, de néha könyörgöm, bulizza már ki magát az ember.
2014. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!