Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen érvek vannak a magántan...

Milyen érvek vannak a magántanulóság mellett? Hogy vegyem rá anyát?

Figyelt kérdés

Most vagyok 10.-es gimnazista, emelten tanulom a törit és a franciát.

Magántanuló szeretnék lenni jövő szeptembertől.


2014. márc. 29. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Mellette? Semmi. Max akkor jo, ha dolgozol, vagy ha valami pszichiátriai betegséged van, ami miatt nem bírod a közösséget.

Miért akarsz magántanulo lenni?

2014. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert nagyon sokat hiányzom és már az egyik szaktanárom is mondta, hogy úgy talán könnyebb lenne nekem is.
2014. márc. 29. 15:02
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Hát az nem kevés pénz a szüleidnek. Ha nincs rá pénzük akkor győzheted őket bármivel mert nem tudják kifizetni. De ha magántanuló leszel nem találkozol a barátaiddal, és begyöpösödött elkényeztetett kis majom leszel, amit most még nem értesz de később bánni fogod.

- jobb/több tanulási lehetőség

- személyre szabott tanulás

- érdeklődésnek megfelelő tanulás

- diferenciált tanítási módszerek

- pontos személyre szabott számonkérés

- több információt kaphatsz a tanároktól

- adott esetben múzeumban-könyvtárban is lehetnek az órák

- szabad idő felhasználás (nem kell csengőtől csengőig tartani az órát)

- rugalmas tanmenet

2014. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért hiányzol?
2014. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

3!

A magántanulósag ingyenes, úgyhogy semmivel nem kerül többe a szülőknek, mint eddig

2014. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Persze mert aki nem tanul az iskolába az majd otthon fog magántanár nélkül? Ne röhögtess.
2014. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát akkor légy oly kedves ezt nekem részletezni, mert szerintem a környék összes gyereke ezek után magántanuló lesz, ki a fene akar naponta suliba járni, a sok hülye osztálytárssal?! Ha ez ingyenes holnaptól én is magántanuló akarok lenni.
2014. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

# 3/5

A pénzügyi rész nem lenne gond, így is különórákra járok azokból a tantárgyakból, melyekből majd érettségizni fogok.

De azok, amiket felsoroltál, tök jók. Köszi! :)


# 4/6

Változó, hogy miért nem vagyok bent. Vagy azért, mert nem vagyok itthon (úgy érem az országban), vagy lyukasórám van délelőtt és úgy vagyok vele, hogy szép idő van, minek menjek vissza.

Van tanár, aki kedvel és nem ír be hiányzónak... De van olyan is, aki gyűlöl és 3 perc késérért igazolatlan órákat írogat be.



# 7/7

Ingyenes, de osztályozó vizsgákat kell tenni, amikre egyedül, tanári segítség nélkül elég nehéz felkészülni.

Szóval nekem, aki még úgyse érti meg a matekot, ha bent ül az órán, elég nehezen menne...

2014. márc. 29. 15:12
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

En apad helyeben ugy megvernelek, h kenytelen lennel magantanulo lenni, mert nem tudnal emberek koze menni!


Utazgatunk? Nincs kedvunk bemenni az orara? Hat a kvra mindenit!

2014. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
MÁR MEGINT TE? ELKÉNYEZTETETT **********
2014. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!