Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti haragudnátok a gyereketekre?

Ti haragudnátok a gyereketekre?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok hogy 15 évesen a barátaival egy vonatsínnél volt és rá is ült a sínre ott beszélgettek stb?

#sín #vonat.gyerek
2014. ápr. 19. 23:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Engem leszidtak volna a szüleim h ne legyek már ilyen hülye, van ezer hely ahol ücsöröghetek.
2014. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont 14 vagy 15 évesen csináltam ezt. Illetve én egy barátnőmmel a sínek között rohangáltunk, meg a síneken mentünk egy darabig. Tudtuk mikor jön a vonat, meg nagyon messziről lehetett látni is. De így visszagondolva hatalmas hülyeséget csináltunk. Igazából az utolsó pillanatban ugrottunk le a sínekről. Akkor bele sem gondoltuk, hogy ez milyen veszélyes, csak hát jó szórakozás volt, meg aztán "menő" dolog ezt elmesélni mindenkinek, meg mutogatni a fotókat...


Ma már nem tenném meg, de ki tudja, milyen hülyeségek jutnak még eszembe....


17L

2014. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát, mi amikor várunk a hévre rendszeresen ráülünk a sínre, sőt nagyon is sok ember rá szokott.


Nem tudom, a vonatsín mennyiben térhet el.

2014. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szomorú lennék, hogy sem neki sem a barátainak nincs ennyi esze. Csapatban is ön- ès közveszèlyesek. Szembenéznék vele, hogy ennyit sikerült tanítanom neki 15 év alatt, hogy birka maradt aki megy a csoport után. :-( A következõ buli a kútba ugràs lesz?
2014. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
"sok ember rá szokott"... sok ember átmegy a piroson ès elütik, sok ember dohanyzik, zabalja a cukrot, sok ember drogozik stb. És akkor már csinálni kell? szerintem elvárható egy 15 èvestõl, hogy kritikus szemmel nézzen rá helyzetekre és döntse el,higy èrtelmes dolog-e vagy sem. Aki csak azèrt csinál vmit, mert màs is csinálja végtelenül buta ember marad!
2014. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Julie S ***** válasza:
Ha figyelik a vonatot es idoben arrebb mennek, akkor ez sem veszelyesebb, mint mondjuk egy jarda nelkuli helyen az uttest szelen menni. Ha viszont direkt kivarjak, hogy minel kozelebb legyen a vonat, akkor biztos, hogy nyakon csapnam erte otthon. Felteve, ha egyaltalan hazaer...
2014. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Gratulálnék,hogy ennyi esze van.
2014. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
# 15 Ezt csak azért mondtam, hogy erre fele, tök megszokott dolog, hogy ráülünk. Nincs más ülőalkalmatosság és eddig eszembe se jutott, hogy ez veszélyes, hisz mindenki ott csücsült rajta mint a verebek. Igaz megállóban. (Ebben viszont jártas vagyok: a hévek megállóba érkezéskor olyan alacsony tempóval jönnek, hogy még a peron rész előtt meg tudnak állni.)
2014. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Érfligeten most ütött el a vonat egy 12 év körüli kislànyt,a múltkor egy nőt.pedig ők nem ücsörögtek a síneken!és ne beszéljetek már hülyeségeket,h lehet látni meg hallani!NEM MINDEN ESETBEN!ha jön egy sebed vonat,cseszheti az ember!én inkább magamra haragudnék,h ennyire agyatlan gyereket neveltem,aki vedzélyezteti a saját és a vonaton utazók életét!!!
2014. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestvérem egyszer 19évesen részegen 4km-s sínszakaszon sétált haza hogy lévágja az utat.A szülei 3év mulva tudták meg lehülyézték.:DD
2014. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!