Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Buszozó kamaszok, történt már...

Buszozó kamaszok, történt már veletek buszozás közben valami érdekes, furcsa, szokatlan esemény?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék
2014. ápr. 20. 09:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik délután mentem haza a buszon, nyugodtan ültem, hallgattan a zenét, és egyszer csak az egyik nagyobb kátyúnál a fölső kesztyűtartóból kieset egy vasgereblye, kapásból fejbe vágta az előttem ülőt.


Felszállt egy kb 40 éves nő 2 kis szatyorral a kezében, én épp elöl ültem, mellettem a 4 kilós iskolatáska, a tesicucc, egy doboz a rajzórára csinált papírmaséval és egy szatyor a délutáni farsangra szánt jelmezzel. Erre a nő megáll mellettem hogy mit képzelek én magamról nem látom mennyi minden van nála miért nem engedem leülni??!


Megint az előbb már említett nőről van szó, csak másodszor a későbbi buszon jött, amin mint mindig, iszonyatos tömeg volt. Ráadásul a változatosság kedvéért vagy 5 szatyrot cipelt, a komplett heti bevásárlásával, kenyér meg mosószer stb... A busz középen ajtós volt, egyik megállóban leszálltak ketten és így felszabadult egy dupla hely, a nő rögtön elkezdett nyomakodni és mindenkit fellökött a szatyraival. Előtte persze beült két csaj. A következő megállóig paláverezett velük, hogy mit képzelnek ezek a mai fiatalok xD

2015. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Múzeumi látogatásról jöttünk haza az osztálytársaimmal, első ajtós felszállás, már mindenki elhelyezkedett, elindult a busz is. Amikor megállunk egy piros lámpánál a buszvezető beleszól a hangosbemondóba, hogy "Aki hátul szállt fel legyen szíves előrejönni és megmutatni a jegyét". Senki sem reagál. A buszvezető mégegyszer beleszól, már türelmetlenül, a hátsó ajtónál egy pasas megnyomja a leszállásjelzőt. Ez még megy egy ideig. A buszvezető egyre türelmetlenebb, a pasas pedig őrült módjára nyomkodja a leszállásjelzőt. "Azt akarod, jogy hátramenjek?" kiabálja a buszvezető. "Nem, b*szdmeg, le akarok szállni!" ordít vissza a pasas, akinek láthatóan nincs jegye. A buszvezető feláll (a lámpa persze még mindig piros), hátrasétál és megáll egy fejhallgatóval zenét hallgató ember előtt és kéri a jegyét. Az ember észbekap és gyorsan előkotorja a jegyét a zsebéből. A buszvezető biccent, és tudomást sem véve a leszállásjelzőt eddig őrülten nyomkodó pasasról, visszamegy a fülkébe. Az említett pasas csak tágra nyílt szemmel álldogál. "Ja, oké..." motyogja és visszaül.

Ott haltunk meg a röhögéstől. :D


A régi osztálytársam pedig elég messze lakott az iskolától és mindig sokat kellett busszal utaznia. Egy nap, amikor beérkezett, elmondta nekünk, hogy aznap leült mellé az őrült szomszédja és az egész buszúton azt magyarázta neki, hogy ha az emberek kizárólag csak paprikát ennének és semmi mást, akkor kétszáz évig is elélnének.

(Utána aztán egyszer elhívott a szülinapi bulijába, és a kellős közepén beállított az őrült szomszéd és elkezdte magyarázni, hogy ő hozott két kiló vasat a Józsinak, és mutogatta az üres zacskókat a kezében bizonyítékul.)


14/l

2015. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!