Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ekkora baj, hogy kaptam...

Miért ekkora baj, hogy kaptam egy autót? Normális?!

Figyelt kérdés

Megkaptam a jogosítványt és a nevelőapám megvette nekem álmaim autóját (nem én kértem, meglepetés volt).

Azóta azt használom és a barátnőimmel elég sokat vagyunk vele a Belvárosban, párszor már lementünk vele a Balatonhoz is.

Tegnap apa látott minket és szerinte én száguldozok, meg amikor vezetek, akkor közben ne beszélgessek a barátnőimmel (sötétített az üveg, de elöl láthatott minket) és mégis honnan van ilyen kocsim. Mondtam, hogy anya férje vette. Felhívta anyát, hogy ők ezt mégis hogy gondolták, miért kapok ilyen dolgokat csak úgy, másnak egész életében nem lehet ilyen autója, én pedig azért megkaptam, mert lett jogosítványom.

De nem értem, miért szól bele, amikor nem az ő pénzén vette a nevelőapám, ha bármi van vele, nem ő fizeti a szervizt.

Arról pedig nem anyáék tehetnek, hogy apámtól semmi normális dolgot nem kapok soha, mert minek, meg amiket én akarok, azok felesleges dolgok. Ezért nem velük kell vitáznia.



2014. jún. 24. 09:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
61%

Elköltözöl? :)))) Úgy, hogy évekig nem fogsz/nem akarsz még dolgozni? Mégis miből? Feltételezem akkor az érettségi ajádék meg egy lakás lesz....


Nem is érted, miről beszélünk...

2014. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

A barátomhoz költözöm majd.

Nem, tényleg nem értem, hogyha van keret nagyobb dolgokra (autó, lakás, stb.), akkor mégis miért kellene 8-10 órát dolgoznom kb. aprópénzért, hogy aztán abból vegyek egy olyat, ami rossz minőségű és minden 4.-5. embernek olyan van.

2014. jún. 24. 10:50
 23/68 anonim ***** válasza:
35%
Ezzel aláírtad a 18.válaszoló állítását. :)
2014. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
24%

juj nehogy leessen a karikagyűrű az ujjadról

pasidhoz? a 30-as családoshoz, aki most néha dug? :)

2014. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
96%

Én valahol megértem a kérdezőt. Én is elfogadnám, ha kapnék egy autót (kapnék amúgy, de nem szeretek autózni a Belvárosban, parkolás miatt, meg amúgysem, én ölni tudnék egy dugóban ülve, az tuti.:D).


Ez olyan, hogy ha a szüleid vesznek neked egy lakást, azt is elfogadod, hiszen vettek neked egy lakást, megalapozták a jövődet.


Én 160-at keresek havonta (több piacképes diplomás lúzerként:D), mégsem tudok venni autót, vagy lakást. Az albimat fenn tudom tartani, lakótárssal, de szinte semmi sem marad. Kizárt, hogy valaha tudjak összespórolni egy lakásra vagy autóra valót, és ha a szüleim meg tudják venni, elfogadom.


A kérdező gondolom, úgy érti a nem dolgozást, hogy egyetemre szeretne menni, amit szintén megértek, hogy pl. egy orvosi mellett valaki nem akar dolgozni, ha nincs rászorulva.


Nekem sem vettek meg "mindent" a szüleim, és dolgozom egyetem közepe óta, de azért segítenek. Szerintem a kérdezőnek is a "szülei" hátországot tudnak biztosítani.


Az apukája szerintem csak szomorú, mert ő nem tudta megadni a kérdezőnek ezt, és a kérdező lesajnálja az apukája ajándékait. Ez nehéz egy szülőnek biztosan.


27N

2014. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

Barátom van, a "pasim" szót nem annyira szeretem.

Nem 30-as és családja sincs, úgyhogy ez nem jött be, gyakorold még! :)

Mert csak olyan barátom lehet, akinek a 2. vagyok az életében? Vagy mi?

2014. jún. 24. 10:56
 27/68 anonim ***** válasza:
31%
Provokáló kamukérdés, háborogjatok csak.
2014. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
34%
Jajj, de komoly gondjaid vannak, királylány! Annyira szomorú élet a tiéd! A legszomorúbb, hogy észre sem veszed, mennyire sekélyes vagy. Menj, élj, élvezd az új autód, a barátod, aki eltart majd, te meg sosem dolgozol,... és 50 évesen ott leszel csinin kiégve, nulla életcéllal, nulla tapasztalattal, sírva, hogy csúnyulsz. Ahogy Csernus szokta mondani, ilyen élet is kell, hogy tudjam, milyen nem akarok lenni soha. Kell a viszonyítási alap, tudod.
2014. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu?

Mert veled, vagy a környezetedben élőkkel nincsen hasonló?

Ezen az oldalon csak olyanokat lehet kérdezni, hogy "Ránéztem egy fiúra, ugye nem lehetek terhes?", vagy hogy "Szeret, hogyha x nővel megcsalt, de mindig visszajön?".

Kész vicc.

2014. jún. 24. 11:01
 30/68 anonim ***** válasza:
34%

Mert sut belole hogy kamu. Legyel olyan jo es mondd mar meg igy hirtelen az autod tipusat es szinet! Nyilvan ha ez volt almaid autoja, akkor guglizas nelkul is menni fog.


Egy nagy kamugep vagy, az az igazsag.

2014. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!