Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ekkora baj, hogy kaptam...

Miért ekkora baj, hogy kaptam egy autót? Normális?!

Figyelt kérdés

Megkaptam a jogosítványt és a nevelőapám megvette nekem álmaim autóját (nem én kértem, meglepetés volt).

Azóta azt használom és a barátnőimmel elég sokat vagyunk vele a Belvárosban, párszor már lementünk vele a Balatonhoz is.

Tegnap apa látott minket és szerinte én száguldozok, meg amikor vezetek, akkor közben ne beszélgessek a barátnőimmel (sötétített az üveg, de elöl láthatott minket) és mégis honnan van ilyen kocsim. Mondtam, hogy anya férje vette. Felhívta anyát, hogy ők ezt mégis hogy gondolták, miért kapok ilyen dolgokat csak úgy, másnak egész életében nem lehet ilyen autója, én pedig azért megkaptam, mert lett jogosítványom.

De nem értem, miért szól bele, amikor nem az ő pénzén vette a nevelőapám, ha bármi van vele, nem ő fizeti a szervizt.

Arról pedig nem anyáék tehetnek, hogy apámtól semmi normális dolgot nem kapok soha, mert minek, meg amiket én akarok, azok felesleges dolgok. Ezért nem velük kell vitáznia.



2014. jún. 24. 09:39
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:

Szerinted én hülye vagyok, hogy ezek után még azt is leírjam, milyen autót kaptam? :)

Akkor is csak azt írnád, hogy kamu. Akkor meg, mit akarsz?

Menjél, trollkodj és offolj szét más kérdéseket!

Amiért neked nem telik ilyenekre, nem biztos, hogy másnak sem. Sz.r életed lehet így... :S

Jézusom, mi lesz velem, hogy te most "kamugépnek" gondolsz??? Kitagadnak a családból, elveszítek mindent?!

Dehogy, ne nevettess már...

2014. jún. 24. 11:26
 32/68 anonim ***** válasza:
29%

Mondom en hogy kamu vagy :)


Egyebkent meg nekem futja ilyesmire, en meg tudnam venni a lanyomnak az almai autojat(ha lenne neki ilyen, de meg csak 10 eves), de neked valoszinuleg nem, csak almodozol. Vagy trollkodsz. Vagy mindketto.

2014. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:

Tudod mit? Gondolj, amit csak akarsz! :)

Én ettől nem lesz kevesebb, te pedig nem leszel több.

Ha neked az okoz örömet, hogy random kérdésekhez odaírd, hogy kamu, akkor egészségedre, légy boldog!

2014. jún. 24. 11:31
 34/68 anonim ***** válasza:
10%
Mondom, autod tipusa, szine. Azt is leirhatod bemelegitesnek hogy pontosan melyik ablaka is van lesotetitve. Ha mar igy kiteregeted az eleted, akkor ez igazan nem okozhat problemat.
2014. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:
Típust nem kapsz, mert arra is rávágnád, hogy kamuzok, a színe fehér, B oszloptól van sötétítve.
2014. jún. 24. 11:37
 36/68 A kérdező kommentje:
Esetleg TB számom, születési súlyom, cm-em nem kell? Vagy fénykép rólam? Tudod, hogy a következő nehogy az legyen, hogy egy robot vagyok...
2014. jún. 24. 11:39
 37/68 anonim ***** válasza:
15%

Vegul is teljesen hiheto hogy egy 17 eves kamaszlany tudja hogy melyik a B-oszlop :)


Azt hiszem itt az ideje hogy tegyle fel egy kepet is, rendszam nem lenyeges. A lenyeg hogy latszodjon a feher szin, meg a sotetites.


Ha ez megvan akkor megtargyaljuk hogy baj-e hogy megkaptad :) Ha nincs akkor meg azt hogy baj-e hogy ilyeneket talalsz ki.

2014. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy én találtam ki a sötétítést és én néztem utána, hogy hogyan lehetne, ezért igen, tudom, hogy van olyan, hogy B oszlop. Nagyon hihetetlen, főleg úgy, hogy van egy autómániás barátom...

Nem töltögetek fel képet sehova csak azért, hogy valami anonim ember elhiggye, hogy igazat mondok. Ennyit nekem ez nem ér meg.

Gondolj, amit csak akarsz.

Komolyan, te mindegy egyes válaszomba belekötsz. Szánalmas, hogy ennyire nincsen életed.

2014. jún. 24. 11:45
 39/68 anonim ***** válasza:
3%
Nekem nincs eletem? Hat en talalok ki kamu sztorikat? :)
2014. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:
Nem akarod máshol rontani a levegőt? :)
2014. jún. 24. 11:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!