Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tegnap nagyon nem a tervek...

Tegnap nagyon nem a tervek szerint alakult az este, és túl sok pénzt költöttem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy baráti társasággal koccintani az érettségijükre, de sajnos elszaladt velem a ló, a barátnőim nem tartottak vissza, és hármunknak finanszíroztam az italokat. A végeredmény az lett, hogy estére nem túlzottan emlékszem, és kb 8 ezer forintot ittunk el. Na már most anya a héten nincs itthon, és mire hazaér olyan 5000 forintot vissza kellene szereznem. Be vagyok jelentkezve nyári munkára, de a héten nincs semmi. Hogyan szerezzek pénzt, hogy ez ne derüljön ki?

ui: Tudom, szánalmas és nevetséges ez a helyzet, de még sosem fordult elő velem, hogy ennyire leigyam magam.

L


2014. jún. 24. 21:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát,először is vagy bevallod az igazat anyukádnak,mondjuk nem tudom,hogy milyen jellem,vagy pedig kérsz a barátnőidtől fejenként 2500 ft-ot,és megmondod,hogy nem vagy se segélyszervezet,se hitelbank...Velem is előfordult,hogy,mikor már kezd hatni az ital,nem foglalkozok semmivel,és a barátaimat orrba-szájba meghívom italokra,csak másnap döbbenek rá,hogy mennyit költöttem,és hülyeség volt,de már késő megbánni..
2014. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%

Hány éves is vagy?Mert,azt gondolom direkt lehagytad!

Amugy gratulálok!Ha voltál ilyen nagylány,akkor legyél anyuci előtt is!Tessék elmondani mi és hogy történt!

2014. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Kedves utolsó!Most miért kell "gratulálgatni" a kérdezőnek???Te nem szoktad fiatal korodba jólérezni magad???Mert gondolom,már "koravén" vagy,hogy így gondolkodsz....Első vagyok..
2014. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

Huu kettes de merev vagy. Gondolom 18-19 mert erettsegit unnepeltek.

A masik meg, ha veled ilyen soha nem fordult elo te nem is buliztal sosem.


Igaza van az elsonek, en is azt tennem, elmondanam anyukamnak az igazat es h az elso fizudbol amit majd kapsz akkor visszafizeted, vagy tenyleg megmondod a bnoidnek h segitsenek ki.


26L

2014. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%

26 vagyok!Soha életemben nem voltam még részeg!Ugyanis antialkoholista vagyok,nem iszom soha!Sem bort,sem sört,sem szilveszterkor pezsgőt,semmit.

De úgy gondolom,ha annyira nagylány,hogy eliszik ennyi pénzt,akkor álljon anyuci elé és mondja el neki őszintén mi történt!

2014. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Így van, nem véletlenül nem írtam oda a koromat, épp az ilyen válaszokat szerettem volna elkerülni vele.
2014. jún. 24. 21:18
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

4-es!Amugy meg tanulj meg olvasni!!!Nem az ő érettségije,hanem más érettségiére koccintottak!

Meg gondolod,ha 18-19 éves,akkor eltitkolja,és nem írja ki...

Kérlek!Ne légy hülye!

2014. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Tuti 16 lesz a kérdező, nem az ő érettségije, de diákmunkát már vállalhat. Nagyon lecseszni sem kell amiért te antialkoholista vagy ő meg csinált egy hülyeséget.


Barátnőkkel beszéld meg, hátha összetudják dobni egy részét, ha nem jön vissza mind akkor valld be, hogy elszámoltad magad és ígérd meg, hogy az első fizudból megadod.

2014. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben elmondanám, hogy mi történt. Bocsánatot kérsz, és megígéred, hogy visszafizeted a pénzt amint munkát kapsz, és jelzed, hogy sokat tanultál a hibádból, így még egyszer ez nem fordul elő.
2014. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Semmiképpen nem szeretném ha kiderülne ez az egész, muszáj megoldanom valahogyan. El is fogok utazni nemsokára és anya külön kért hogy csak arra költsek amire feltétlenül szükséges míg egyedül vagyok. Természetesen ha nagyon nem jön össze, úgyis ki fog derülni, de ez az utolsó lehetőség amit számba veszek.

Hogyan szerezhetnék pénzt? Tudom, valójában annyira nem nagy összeg, de úgy hogy ez volt az összes pénzem, és nincs keresetem, mégis igen sokat számít hogy volt nincs.

2014. jún. 24. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!