Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tegnap nagyon nem a tervek...

Tegnap nagyon nem a tervek szerint alakult az este, és túl sok pénzt költöttem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy baráti társasággal koccintani az érettségijükre, de sajnos elszaladt velem a ló, a barátnőim nem tartottak vissza, és hármunknak finanszíroztam az italokat. A végeredmény az lett, hogy estére nem túlzottan emlékszem, és kb 8 ezer forintot ittunk el. Na már most anya a héten nincs itthon, és mire hazaér olyan 5000 forintot vissza kellene szereznem. Be vagyok jelentkezve nyári munkára, de a héten nincs semmi. Hogyan szerezzek pénzt, hogy ez ne derüljön ki?

ui: Tudom, szánalmas és nevetséges ez a helyzet, de még sosem fordult elő velem, hogy ennyire leigyam magam.

L


2014. jún. 24. 21:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, az antialkoholizmussal kár dicsekedni, mert se nem érdem, se nem rossz tulajdonság. Neked is van biztosan olyan dolog amire más számára indokolatlanul sokat költesz, ami más szemében hülyeség.

Kérdező hibázott, de ez nem került senki életébe, és ráadásul ki is akarja javítani. Talpraesettebb viselkedésnek tűnik, mint bociszemekkel odaállni anyuci elé, hogy "ezt csináltam, elúszott egy valag pénz, sajnálom" és széttárni a kezedet. Ettól még 5000 Ft-tal kevesebb lesz a kasszában.


Kérdező, szerintem is kérj a barátnőktől, majd most kiderül, tényleg azok-e. Mondd, hogy tudod genyó dolog így visszakérni, de elszámoltad magad, és bajban leszel otthon, legyenek olyan jók és segítsenek ki. A diákmunkából pedig majd csaptok egy olyan estét, amit tényleg te fogsz fizetni :D

2014. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Tippmix :D
2014. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Megoldások:

1.Azt mondod, elhagytad.

2.Beszélsz a barátnőiddel, hogy fizessék vissza (oké, picit bunkóság, de legalább nem leszel lecseszve).

3.Elmondod anyukádnak őszintén, hogy mit történt.

4.Azt mondod, hogy elköltötted másra (ajándékra valakinek, kajára, stb., csak olyat mondj, amit nem kell megmutatnod)

2014. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Úgy szeretem, mikor az antialkoholizmussal dicsekednek.

"Figyeljetek, nem iszok alkoholt! Rengeteg energiát fordítok a nem ivásra, nehéz volt elérni az antialkoholistaságot!"


Ez olyan, mintha én arra lennék büszke, hogy nem használok heroint, vagy nem szarok az asztalra.


Szűklátókörű vagy, nem követendő példa.


Kérdező: Kérj pénzt a barátnőidtől, vagy adj el valamit, amire már nincs szükséged.

Ha nem jön össze, mondd azt a szüleidnek, hogy elhagytad valahol.

2014. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!