Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiús szülők. Ti hogy reagálját...

Fiús szülők. Ti hogy reagáljátok le ha a fiatok lepedőjén és alsónadrágjaiban félreérthetetlen foltokat találtok?

Figyelt kérdés
Szóltok neki az esetről, elbeszélgettek vele, vagy hagyjátok? Nem kellemetlen nektek így kimosni? Ha hétvégén reggel bementek hozzá mindig óvatosan mentek be a szobájába?

2014. júl. 7. 10:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
74%
hát nem tudom nekem a gyerekemet megtanítani főzni meg a masztijával foglalkozni az kettő. Attól hogy a gyerekem még egy tini , önálló ember akinek van ugyanolyan intim szférája mint pl nekem!
2014. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Akinek van tapasztalata és már túl van ilyen beszélgetésen, megírhatja a történeteket, hátha okulok belőle. Nem szeretnék lelki sérülést okozni a fiamnak, de azt sem, hogy félinformációk alapján tudjon meg dolgokat, és azt készpénznek vegye.
2014. júl. 7. 12:10
 13/34 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szólnék neki semmit. Mégis miről akarsz elbeszélgetni szerencsétlen gyerekkel??

Nem, nem lenne kellemetlen kimosni így. Bedobnám a gépbe és kész.

2014. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%

hát, ha velem ilyenről beszélnének, tuti égő lenne és inkább elkerülném a többi beszélgetést is, nehogy újra feljöjjön a téma. szerencsére nálunk senki nem nézi meg a boxerom, legalábbis remélem.

Még egy haverom se mondta, hogy emiatt szóltak volna neki. nem tudom, de van néhány túlbuzgó Szülő, aki mindenbe bele akarja ütni a dolgát...

2014. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
18%

10:24-es, nem, nem mosnám ki a lányom mensis bugyiját. A kezébe adnám a lavórt, a mosószappant és hajrá.

Ha már magától nem jut eszébe, hogy ne véresen dobja le.


Bennem legalábbis volt ennyi, ha összevéreztem bmit, kiszedtem belőle, és azután tettem a szennyesbe.

2014. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
41%

Ja, csak annyit mondanék, hogy csinálja zsepibe, vagy ha összekoszolja a gatyát, előtte mossa ki. A szros gatyát sem dobom áztatás nélkül a többi - relatíve tiszta - cucc közé, a vér és az ondó ugyanaz a kategória.


Más szobájába pedig alap, hogy kopogás nélkül nem nyitunk be.

2014. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
68%

szeritnem tedd fel a kérdésed úgy hogy a tinik is lássák, vagy valahogy úgy hogy a tini fiúk is írjanak rá. Őket szólítsd meg. Így abból a korosztályból is kaphatsz infót.

Nekem pici a fiam, így erről nincs tapasztalatom. De szerintem is ciki ez a helyzet mindenkinek. De a fiad felnő, ez meg egy "tünete" :) bocsi hogy így fogalmazok.

Én is bedobnám a gépbe a többi ruhával. Régen a kakis bodyt is kimostad valahogy. Nagyjából így kezelném. De mondom nincs tapasztalatom :) A lányoknál meg a menstruációs vér ami előfordul, csak annyi különbség, hogy az egyik élvezetet okoz a másik meg akár fájdalmas görcsöket......talán ezért cikibb a fiúknál

2014. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
78%

15-ös! Szerencsére nekem nem ilyen anyukám volt.

Van fogalmad arról, hogy mekkora szorongást okozol ezzel a lányodnak? Így is kínos, úgy meg nem fogja elfogadni a nőiségét.

2014. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%

Én biztosan nem csinálnék ügyet belőle. Ahogy a többi cuccát is, a gatyáját /lepedőit is kimosnám. :D

Természetes dolog, minden kamasz srác átéli.

2014. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
38%

Ne haragudjatok, de a férjetek is a gatyájába intézi a dolgot? Most nem a spontán magömlésről beszélek, hanem a maszturbálásról. Az én férjemnek mindig alap volt, hogy a végtermék zsebkendőbe kerül. Nem, nem dobnám be a gatyát a többihez, a foltos bugyikat is kimosom előtte.

Nekem anyukám elmondta, hogy a foltos fehérneműt azonnal be kell áztatni, amint lehet, és be kell szappanozni. Felénk a véres bugyi se kerül a többi közé, se a szennyesbe, se a mosásba, csak szappanozás után.

És nem, ezzel nem okozott lelki törést anyukám :D

DE: volt olyan barátnőm a koliban, akinek mi mutattuk meg a mosószappan használatát, mert olyan foltosak voltak a kiteregetett fehérneműi, hogy mi égtünk helyette, mit szólnak a barátok, ha bejönnek a szobánkba. Szóval elöl felejtettük a szappant, és megvártuk, hogy rákérdezzen, mire használjuk ;)

2014. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!