Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiús szülők. Ti hogy reagálját...

Fiús szülők. Ti hogy reagáljátok le ha a fiatok lepedőjén és alsónadrágjaiban félreérthetetlen foltokat találtok?

Figyelt kérdés
Szóltok neki az esetről, elbeszélgettek vele, vagy hagyjátok? Nem kellemetlen nektek így kimosni? Ha hétvégén reggel bementek hozzá mindig óvatosan mentek be a szobájába?

2014. júl. 7. 10:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
18%

Ja, amúgy van fiam is és lányom is, még kicsik, de tuti, hogy a férjem fog erről majd beszélgetni vele, elég gyakorlatias ember, nem csinál problémát abból, hogy hétköznapi módon beszéljen bármi természetes dologról. Biztos el fogja majd neki magyarázni a dolgokat, hogy ha maszturbál, az természetes, és használjon zsebkendőt.

Elvégre én is használok mensikor betétet, tampont, nem?

2014. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
Ajj,annyira vicces,hogy én kamasz fiúként többet tudok az ilyenről,mint egy-két anyuka...Leírom,csak azért,hogy megértsék.Igen,miután végeztem zsepibe megy az anyag,de utána is van még utóváladék.Szárazra törlöm,megmosom,csinálom a dolgom,és utána észreveszem pl.:este,hogy mégis foltos a gatyám.Nem tehetek róla,szerencsére anyukám nem firtatja az ilyet,utálnám a helyzetet ha szóbahozná.Kimossa,ennyi.Nem problémázik,a szexről soha nem beszéltünk.Mivel szeretek csajozni,(szűz vagyok,de orál már volt)és ezt ő is tudja,az óvszerről elbeszélgettünk.Ennyi nekem elég volt.A kopogás meg alap dolog.
2014. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó vagyok! 14/F
2014. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
49%
Na de az nem akkora folt, mint amikor az egész a gatyában landol, nem? Mert nekem anno volt egy pasim, aki frankón az ágyra végezte a dolgot... Tenyérnyi foltok voltak a lepedőn...
2014. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom nekem anyám észreveszi-e én próbálom azért eltüntetni a nyomokat mindig :D Ha van egy kis folt a gatyámon farokverés után azt lehet én észre sem veszem, akkor remélem ő sem :D Meg amúgyis csak sötét gatyán látszik sztem világoson nem igazán. Én mondjuk nem szoktam direkt gatyába élvezni meg lepedőre sem nem lenne jó abban aludni :D De olyan volt már hogy véletlen ment az ágyra vagy véletlen gatyámra egy kicsit de azt letöröltem zsepivel aztán sztem nem is lehet észrevenni (legalábbis remélem). Amúgy 15/F vagyok
2014. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
78%

A 14 és a 15 éves fiukanak gratulálok több eszetek van mint egy-két anyukának itt.

jó olvasni hogy vannak még normális emberek is nemcsak a sok hülye

a kérdezőnek pedig üzenem hogy a két fiu mindent leirt és nyugodtan mosd ki a ruháját és hetente cserélj ágynemühuzatot és lepedőt

mi igy csináljuk 8 fiu gyermek apja vagyok am.

a legkissebb 11 a legnagyobb 17

ha a két urfinak kérdése van bármivel kapcsolatba jöhet privátba

40/F

2014. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó Apukának gratulálok, és minden fiúnak ilyen apukát kívánok!!!!

Sok sikert kívánok Nektek!

2014. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
80%
az utolsónak üzenek hogy köszönöm és megpróbálok velük lojális lenni ha már csak én vagyok nekik mert az anyukájuk sajnos meghalt
2014. aug. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
11%

Fiam és lányaim is vannak.A fiú még ovis, erről nehéz nyilatkozni,de biztos,hogy nem forszírozgatnám neki, hogy milyen az alsónadrágja...az Ő magánügye lesz!!!


A nagylányom véres bugyiját nem szoktam az orra alá dörgölni,hogy itt egy lavór,mosd ki...én intézem az áztatást, folttisztítást,mosást. Ő amúgy is elég szégyenlős.

2014. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
85%

A nagyobbik fiam most 13. Ez egy folyamat, amelynek részeként ő már bezárkózik ha fel vagy leöltözik, szégyenlőssé vált, mert a testi változások elkezdődtek nála.

Gondolom anyukaként nem az a dolgom, hogy firtassam az intim dolgairól, ciki lenne neki. Az is nehezére esett, amikor a pattanásos arcára ajánlottam neki kozmetikumokat, látszott, hogy zavarban van. A szobaajtaja ha be van zárva, kopogtatok, a gatyáját nem nézegetem, csak mosom, direktbe ezt nem is lehet szóvá tenni.

A felvilágosításról meg én inkább szituációkat, alkalmakat ragadok meg, pl filmnézés közben látott dolgokat értelmezve, szóba hozva egy-egy témát, így lehet hozzá információkat eljuttatni arról, amiről szeretnénk hogy legyen fogalma.

Konkrétan ha hiszitek ha nem, nekem pl. a Két pasi meg egy kicsi c. vígjátéksorozat segített, amikor a kamaszodó Jake-n poénkodva felvetült egy-két ilyen téma, humorba ágyazva jobban is elfogadta az infót.

2014. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!