Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék, ha anyum azért...

Mit tehetnék, ha anyum azért nem akar elengedni a barátaimmal bulizni, mert hogy utána éjszaka hazafelé mik történhetnek? 16/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 22:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
egy 16 éves esetében mégis ki? szerinted a bulira ki ad pénzt? Ja, tudom, te már 8 évesen biztos eltartottad magad...
2014. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha bulizni akartam, természetesen én spóroltam össze az árát. Eszembe se jutott a szüleimtől pénzt kérni rá. Ha elég nagy voltam bulizni akkor diákmunkázni is.
2014. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez nem kifogás, mert nappal ugyanúgy bánthatnak, sőt!


Csak azt nem értem, miért nem engedi, hogy a barátaidnál aludj. Nekünk ez alap volt, szóltam, hogy nem tudok hazajönni, de éjjel ne üljön apa autóba - fáradtan -, inkább ott alszok valakinél. Ha ne adj' isten valami történt volna vele, mert éjszaka értem kell jönnie - hiába ő vállalta - azt nem éltem volna túl.


De szerintem anyudnak ez fsza kifogás, hogy ne menj. Nem szeretné, ha buliznál, csak azt nem értem, miért kell hazudni?

2014. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért nem engedi meg,hogy a barátaidnál aludj? Nekem ez a furcsább. Szerintem akkor taxizz haza. Én sem szeretek éjszaka egyedül járkálni, inkább taxizom.
2014. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy felétek volt diákmunka. nálunk rendes sincs, nem ám diák. összespórolni ebben az esetben is csak abból lehet, amit kap...
2014. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, errefelé szerencsére mindig van jó diákmunka, bár igaz, dolgozni kell a pénzért, és keresni a lehetőségeket. Én már három éve egy helyen melózok nyáron, és a nyáron megkeresett pénzemet osztom be egész évre bulira meg ruhákra.
2014. júl. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!