Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk, hogy éreznétek magatokat...

Fiúk, hogy éreznétek magatokat ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha jól elbeszélgettetek itt egy "lánnyal" meg minden, akitől később kiderült, hogy valójában fiú.

Mit váltana ez ki belőletek?


2014. júl. 8. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

tuti mérgelődnék...sok ilyen ember van itt, aki csajnak adja ki magát, vagy másnak, mint valójában...akkor ezek szerint, amit magáról mesélt, az mind hazugság és ez lenne a legrosszabb, hogy a bizalmamba engedtem és visszaélt vele...

nem tudnám, hogy kezelném, de annyira semmiképpen nem viselne meg, mert nem szoktam ezekbe az internetes beszélgetésekbe beleélni magam... de már nekem is több olyan volt, hogy nem az volt valójában, akinek kiadta magát...

2014. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Megkérném, hogy játssza el újra a lányt, és folytatnám mint ha semmi nem történt volna.
2014. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!