Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a lányommal? 13...

Mit csináljak a lányommal? 13 éves. Rosszul tanul! Szorgalma 2-es lett magatartása 3-as.

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tanul, felesel a tanároknak, elalszik órákon vagy beszélget egész végig a barátnőivel. Emellet szolizik hajat melíroztat és jár kozmetikushot! Egyáltalán nem problémás a bőre. Szemöldököt és bajuszt gyantáztatni jár! Igaz én vagok a szülő én nem is adok neki ilyenekre pénzt. De az apját olyan könnyen az ujja köré tekeri. Egy szavába kerül és ottvan neki az új 20ezer forintos nadrágja. Mit tegyek hogy egy kicsit meg változzon és jobban tanuljon? Hogyan hassak rá?
2010. jan. 7. 19:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
De nem mindjárt kellett volna elmondanod a férjednek...áááááááááááá...ezt huzamosabb ideig kellett volna csinálni,hát hiányzott volna nekik a régi anyuka...erre már nem tudok mit mondani:ezt is elcseszted.
2010. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
hát tényleg nem kellet volna rögtön elmondani:O
2010. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Nem vagyok az agresszió híve de most nagyon megcsapkodnám a férjed és a lányod.Hogy lehet a párod ennyire felelőtlen?Ez a lány soha nem fog önálló lenni és majd egyszer ha felnőtt lesz nem lesz képes magát eltartani.Ha most azt tanulja meg hogy mindent megkaphat amit csak akar,mert van aki a segge alá tolja a dolgokat,később mit várhatnátok tőle az életben?Elkényeztetett kis p*csa,már ne is haragudj.Nem tudom elképzelni hogy hogy lehet hagyni hogy eddig elfajuljanak a dolgok.Egy ekkora lánynak minek szoliba járni,meg műszempilla?Egyszerűen nem tudom felfogni hogy a férjed miért csinálja ezt.Persze,hogy mindent meg akar adni neki mivel a gyermeke,de azért ez már durva.Amikor olvastam a kérdésed,és a kommenteket hozzá azt hittem elájulok. 19éves vagyok,tanulok,mellette dolgozom hogy meglegyen a saját kis pénzem,mivel szüleim elváltak,és nem akarom hogy anyunak kelljen finanszírozni az én "luxusom"(megjegyzem ez a luxus kontaktlencsét jelenti,meg hajfestéket,ruhákat illetve néha néha bulizást).Nem tudom megérteni hogy lehet hogy egy 13éves lány ennyi mindent megengedhet magának.Nem vagyok féltékeny,szó se essék róla.Nekem teljesen jó ez így ahogy van.Sokkal jobb érzés a saját megkeresett pénzemből fizetni ezeket a dolgokat.Sajnálom hogy a lányod valószínűleg ezt soha nem fogja megtapasztalni,mert az apja bármit megtesz csakhogy a kicsi lányának a kisujját se kelljen mozdítania.Nagyon-nagyon éretlen gondolkodás ez a lányod és a férjed részéről is!Komolyan mondom én ezzel szakemberhez fordulnék.Meg kéne nézetni őket valami agyturkásszal.És ebbe semmi rosszindulat nincs.

Remélem nem veszed sértésnek hogy ilyen őszintén leírtam a véleményem,de nem tudtam elmenni a dolog mellett szó nélkül. Kíváncsi vagyok idő közben történt-e valami változás,ha jól látom már több mint 1 hónapos a kérdésed.

2010. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!