Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezért cikizni fogják a nővérem?

Ezért cikizni fogják a nővérem?

Figyelt kérdés

A tesóm neve Eszter és attól retteg már a nyár kezdete óta hogy a gimibe azzal fogják bántani/csúfolni/szekálni hogy ,,Eszter, beterpesztel?"

Most mondjátok meg :D kicsit túl izgulja magát de szerintem sokan így éreznek hogy ,,vajon milyen lesz a beilleszkedés" a gimibe meg ilyenek

13/L



2014. aug. 3. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
eszter, ha beterpesztel egy fa_sz letesztel és lesz sok kis eszter
2014. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

,,Eszter, beterpesztel?"

Elolvastam ezt nagyon elkapott a röhögőgörcs. :DDDD

2014. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nos hát igen megmutattam neki a sok választ (személy szerint a egyik kedvencem Esztair :D volt) és már teljesen lenyugodott (khmm..... hát mondjuk úgy hogy lenyugodott..... vagyis már máson izgul)

A lényeg hogy köszönöm a válaszokat

Mindenkinek ment az a zöld pacsi vagy like jeles izémizé :D

2014. aug. 6. 22:12
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért ne konyveljuk el hogy a gimibe csakis normalisak járnak..mi felső oktatásba 22évesen is hallgatunk ilyen becezeseket de nem bunkosagbol mondják.
2014. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem kell ilyeneken parázni.. Lehet, hogy lesz 1-2 ember, aki viccesnek tartja magát és párszor mondja, de gimiben nem szoktak ilyeneket..

(Engem is Eszternek hívnak, de én jókat nevetek az ilyeneken.. Meg van pár pl: szemeszter, winchester.. :D)

2014. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!