Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, kamaszok! Mit szóltok...

Szülők, kamaszok! Mit szóltok ahhoz ha egy 15 éves lány így öltözkodik?

Figyelt kérdés
Elegge elegansan oltozkodik:szoknya,magassarkú,blézer de eleg fiatalosan szoval nem nez ki ugy mint egy oreg neni. kb ugy mint carrie bradshaw a szex és new yorkból?
2014. aug. 5. 00:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%
18 előtt el fogja veszíteni.
2014. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
10%
Nekem, ha a lányom így öltözködne, alaposan kiosztanám. 15 éves lányok ne öltözködjenek így. Én a természetesség híve vagyok alapjáraton és a szabad gondolkodásé. Azt vegye fel, amiben jól érzi magát, az egy plusz boldogság. Ne kövesse a divat által beültetett eszméket... ezt a megfelelési kényszert, hogy mindig meg kell felelni a "mai divatnak". Ez valahol hátrány.. lelkileg is és testileg is. Lelkileg, mert meg akar felelni, testileg pedig például a smink, ami károsítja egyébként is a bőrt. 19/f
2014. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem szólnék bele. Ez nőies öltözködés,nem kihívó.De ha kihívó lenne is,ő dolga. Nem fogom a stílusa kialakulásában meggátolni:)
2014. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mar parszor beszelgettem vele errol mivel en vagyok az anyukaja,de mindig veszekedes lesz belole ,mert o szeret kitunni a tomegbol es nem az a fajta lany aki felvesz egy nagyon nagyon rovid nadragot amibol kint van mindene vagy eppen egy cicanadragot,o szeretne kulonb lenni a tobbi tinitol...ezt mondja o,en orulok h kezd felnott felfogasa lenni de szerintem ez a fajta oltozkodes tul korai neki.amugy nem engedem neki az eros sminket
2014. aug. 5. 00:17
 5/25 anonim válasza:
20%
Szia, megint én. Nem az a probléma, hogy túl hamar fel akar nőni? Lányként nem biztos, hogy ezen kellene gondolkozni, mert mondjuk később rájönne, hogy nem kellett volna. - Hogy nem volt értelme és a gyerekkora is odalett, mert nem élvezte ki?
2014. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Inkább örülnél annak,ha popsivillantós ruhákat hordana?:)
2014. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Normális, ízléses.
2014. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén, blézer és szoknya, mint aggodalomra adó ok? :D Szerintem ezerszer igényesebb, mint tornacsukát és szakadt farmert hordani. Komolyságra utal. 15 éves, nem 11.
2014. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mindig is ilyen volt.Szerette a divatot ,folyamatosan divatbemutatokat nezett meg ilyesmik.Sokkal massabb mint egy atlagos tini lany.igaz neki is voltak ballepesei alkohol,cigi,fiuk de azert megkapta a beszelgetest,buntetest hogy mit miert tett de a tanulmanyain ez nem valtoztatt tul sokat most is kituno volt evvegen.Csak tobben mondtak h tobbnek.nez ki a koranal es felek ha en nem teszek vagy mondok valamit neki akkor pl.tanar vagy mas szulo fogja.kritizalni es ezt meg en nem szeretnem
2014. aug. 5. 00:25
 10/25 anonim válasza:
16%
Üdv, Norman. Attól, hogy Magyarországon sok lány ezt csinálja, annak meg lesz a hátulütője. Eladják őket később... egyébként meg Magyarország is el lesz adva. Ne hagyjad, hogy így viselkedjen. Ha már cigi meg ezek voltak.. pasik... és néha én is kiakadok, hogy 13 évesen ex-ekről beszélgetnek, akkor alaposan a körmére kell nézni. Gondolj csak bele, 2 éve jött meg a menszesze (normál esetben 12-13 év) ez abszurdum, hogy így viselkedjen. Ha már a f***szbukkra kiíró csajok kiteszik a melleiket meg menőznek, különbözzön abban a te lányod, hogy nem csinálja ezt.
2014. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!