Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, kamaszok! Mit szóltok...

Szülők, kamaszok! Mit szóltok ahhoz ha egy 15 éves lány így öltözkodik?

Figyelt kérdés
Elegge elegansan oltozkodik:szoknya,magassarkú,blézer de eleg fiatalosan szoval nem nez ki ugy mint egy oreg neni. kb ugy mint carrie bradshaw a szex és new yorkból?
2014. aug. 5. 00:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

szerintem ez tök jó.


én 15 leszek, és többnyire feketét hordok, gatyalánc, hózentróger, bakancs, csipke, bazinagy viktoriánus gyűrűk, keresztek, hatalmas, fekete szemek, gigantikus masni...


na ez jobb? :DD

2014. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én csak a magassarkú miatt szólnék, mert nem egészséges ha állandóan abban jár.
2014. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Amíg nem pakolja ki az intim részeit, azt húz fel, amit akar. Az öltözködés szerintem magánügy, amibe nem kell belebeszélni, hacsak nem valami károsító dologról van szó. Pl. túlságosan kihívó öltözéknél elmagyaráznám neki, minek fogják tartani a fiúk, és megmondanám neki, hogy én ilyen ruhákat nem veszek neki és nem akarom meglátni bennük.

A magassarkút egészségügyi okokból ellenezném még, nem tesz jót.

2014. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
én nem szülő vagyok, szerintem ezerszer jobb ha valaki így öltözködik mint a p*csavillantós ruhák kilóméteres dekoltázzsal. Csak mert 14-16 évesen már ez a "divat" sajnos.
2014. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha azt mondanám, hogy valaki nem azért öltözködik elegánsan, nőiesen, mert azt akarja, hogy megfektessék, hanem azért, mert nő(iesedik)? :) Szerintem egyáltalán nem gond, ha ad magára, neki ez a stílusa, nyilván nem érezné jól magát melegítőnadrágban és 2 számmal nagyobb felsőben. Ha fiatalosan öltözködik, akkor talán rá sem lehet fogni, hogy öregíteni akarja magát. Egyébként sem a ruha teszi az embert, inkább azt kéne megtanítani mindkét nemnek, hogy a lány teste nem piaci áru, amit meg lehet venni, de gondolom, ezt a te lányod tudja tőled!
2014. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!