Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, kamaszok! Mit szóltok...

Szülők, kamaszok! Mit szóltok ahhoz ha egy 15 éves lány így öltözkodik?

Figyelt kérdés
Elegge elegansan oltozkodik:szoknya,magassarkú,blézer de eleg fiatalosan szoval nem nez ki ugy mint egy oreg neni. kb ugy mint carrie bradshaw a szex és new yorkból?
2014. aug. 5. 00:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%
Mi rosszat tesz ezzel? Semmit. nem kihívó. az meg kit érdekel a tanároknak tetszik e hogy 1-2 évvel idősebbnek néz ki?:) istenem ilyen szülőt. áldom istent,hogy az enyémek normálisak.
2014. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
18%
hát nem örülnék ha mindig csak így járna. lehet néha rábeszélném hogy vegyen fel farmert inget és valami szép kényelmes cipőt. Vagy vannak mindenféle ízléses divatos sportos elegáns felsők is. Nincs baj az ízléssel csak kicsi változatosságot vinnék bele
2014. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

Azt tudták, hogy a gyerek (mellesleg ennyi idősen félig felnőtt) nem azért van, hogy azt csinálja amit ti betű szerint kitaláltok?

Önálló, egyedi ember, vágyakkal, félelmekkel, stb.

15 évesen azt hord amit csak akar Ha a lányom 15 évesen zöldre akarja majd festetni a haját, persze csak a fél fején, mert a másik felén le akarja borotváltatni, remélem én leszek az első aki eszébe jut, hogy kísérje el a fodrászhoz.

2014. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
25%
Nekem tetszenek Carrie ruhái, de ő egy 40 körüli nő, a lányod meg 15. Sztem hülyén ki, ha valaki nem a korának megfelelően öltözködik, legyen az a ruha akármilyen igényes, márkás, divatos. Nem neki való és kész.
2014. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%
Előző vagyok. Sztem nem is praktikus egy középiskolásnak a nagyon elegáns ruha, pl. ceruzaszoknya blúzzal, magas sarkúval. Carrie-nek nem kell busz után futnia, kilométereket gyalogolnia, ő nem izzad le tesiórán. Nekem pl. a volt főnöknőm mindig extra magas sarkú cipőkben járt, aminek a sarka kristályokkal volt kirakva. Nagyon tetszett, persze, de neki nem kellett a pult mögött állnia 12 órát, nem gyalogolt, nem futott, csak a kocsiig kellett elsétálnia. Szóval más volt az életmódja.
2014. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
Mellesleg nem beszélném le róla, hagynám, h legyen 1-2 elegánsabb szettje, úgyis rájön majd, mikor a vasalt szoknyában harisnyával beleül egy rágóba a padban, h nem neki való. Vagy egy futkosósabb napja után, h talán mégis jobb egy farmer hétköznapra.
2014. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%

Valoszinuleg bennem van a hiba,de en ebben nem talalok kivetnivalot. Az elegans ruha miert kozonseges? Kerdezo,nezz korul a varosotokban,hogy oltoznek a lanyoddal egyidos lanyok. Mindegyik egyforma,a legtobbnek nincs onallo stilusa,valamint kint van mindenuk es kozonsegesek. Tudom,mert en is ez a korosztaly vagyok.

Vegyen fel olyan ruhat,amiben jol erzi magat! Ha neki ez egy elegans szett,akkor hordjon azt.


Udv,

Egy lanyoddal egyidos,alternativ stilusu lany

2014. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem azokat akik emiatt leszólják. Jobb lenne ha kint lenne a melle a feneke? Vagy jobb lenne ha Punk lenne akinek négy féle szín van a hajában és láncok lennének hozzákötözve.


A dohányzás alkohol komoly dolog de annak semmi köze az öltözködéshez. Attól hogy felvesz egy blézert vagy egy normális hosszúságú szoknyát attól még nem lesz r*ban!


Elhiszem ,hogy sok az ilyen és hogy a szülő próbálja óvni ,de a múltat nem lehet megváltoztatni és attól hogy szépen igényesen felöltözik attól ő még nem lesz rossz ember.

2014. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
28%

15 évesen még felesleges ezt csinálni,mert akkor is csak 15 marad az illető,és nem több.Egy kis kilencedikesnek mi értelme,hogy így öltözzön?Semmi!

Persze az ő dolga,én pofánröhögném néhanapján,hogy vajon miért néz ki 20 évesnek 15 évesen?Vagy esetleg 30 éves üzletasszonynak...

2014. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
úgy öltözködik, ahogy akar, engem nem zavar, ha ebben érzi magát jól, akkor hordja nyugodtan... majd, ha elkezdik cikizni a suliban, vagy a társaságban, ahová jár, úgyis észbe kap, hogy valamin változtatnia kell. ha meg élvezi ezt a helyzetet, akkor meg elég különc. különösebben nem zavarna engem.
2014. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!