Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csajok nektek mi a kötelező...

Csajok nektek mi a kötelező házimunka ami mindig a ti feladatotok? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
én a fürdőt takaríttom havonta, szobámat, hétköznap suli időben én mosogatok meg mosom fel az egész lakást napi szinten. 17/L
2014. aug. 7. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja, 14/L.
2014. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem a szobámat kell rendben tartanom meg a kisállatot kell kitakarítanom, de más dolgom nincsen. A szobámat sem rendszeresen, igazából, ha már nagyon gázul néz ki akkor összepakolok. Nyilván felsöpörni, felmosni szoktam meg ágyneműt húzni, de ágyat, párnát porszívózni, függönyt cserélni, ablakot mosni ritkábban. A többi helyiségben nem szoktam, mosni, söpörni, mosogatni, főzni sem. Néha kedvem támad sütni-főzni, de az inkább csak szórakozás mint házimunka, nem is mindennapos csak, ha kedvem támad hozzá.
2014. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát akkor nektek nagyon jó dolgotok van otthon :) igazából én se panaszkodok csak kiváncsi voltam másoknál hogy működik. annó a nővéremnek még több dolga volt mind nekem.
2014. aug. 8. 00:32
 14/16 anonim ***** válasza:

Szobámat hétvégente leportalanítani, meg felporszívózni.

Meglocsolom a szoba növényeket.

ha itthon vagyok el is mosogatok mindig :)

Meg amikor kell besegítek a nagytakarításban is :)

2014. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szobám tisztán tartása. Vacsora előtt megteríteni, utána elrakodni. Kb kétnaponta elmenni pékségbe kenyérért.

Ezen kívül mindig ha valami olyan van amit anya épp nem tud megcsinálni, szól és én elintézem (pl nincs ideje elmenni postára, főtt kaját szeretne vacsorára, nin ideje kiporszívózni a lakásban, ilyesmik)

2014. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem a szobám rendben tartása(porszívózás, törölgetés, felmosás) az ami kötelező. Ezenkívül mosogatógépbe kipakolás/bepakolás, fürdőszoba porszívózás ilyesmik. De ezek nem kötelezőek ha kell megcsinálom, de nem mindig én, tesóm is szokott ilyeneket segíteni(ő 10 éves). 13/L
2014. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!