Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gimisek! Nektek nem hiányzik,...

Gimisek! Nektek nem hiányzik, hogy Mo. -on nincs pompomlánykodás?

Figyelt kérdés

Amerikában hatalmas kultusza van, szinte minden sulinak van csapata. Én nagyon szívesen csinálnám. :) Ti hogy vagytok ezzel?

(Nyilván olyanok válaszát várom, akik sportolnak valamit.)


2014. aug. 19. 13:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az egyik évfolyamtársam tett tavaly egy próbát a sulinkban, de egyrészt csak úgy tudtuk használni a tornatermet edzésre ha bementünk reggel hétkor, másrészt mindenki lusta volt egy órával korábban felkelni, Úgyhogy nem lett semmi az egészből. Pedig jó lenne. :)
2014. aug. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én RG-re meg hip-hop-ra jártam eddig, így annyira nem, de nagyon szívesen kipróbálnám, biztos jó lehet (:
2014. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van pom-pom lánykodás néhol, pl. az én sulimban nincs, de engem nem zavar,mert nem vagyok túl sportos. Mármint: Vékony vagyok, de a saját lábamban is elesek.
2014. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem sportolok, de hiányzik. Erről ennyit. A pompomlánykodás nem csak a sportolókat érinti, erre te is rájöhetsz, ha nem kettőig látsz. Ha valamennyire ismered az amerikai pompomlány kultuszt, tudod, hogy nem csak a csapat, hanem az iskola jelképe az a pár lány.


Engem konkrétan azért érintene, mert ha tényleg kultusza lenne, óriási presztízzsel járna összejönni egy pompomlánnyal... :)

2014. aug. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!