Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy egy kamaszlány...

Normális hogy egy kamaszlány iskolatáskájában ezek vannak?

Figyelt kérdés
17 éves és vannak ugye füzetek, könyvek, tolltartó, de mellé pénztárca, cigaretta, öngyújtó, kézkrém, szájfény, szempillaspirál..
2014. aug. 30. 10:16
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

A cigi undorító. Mindkettő szülőm cigizett, és végül a rák vitte el őket. :( Az én táskámban a tankönyvek és füzetek vannak meg persze a tolltartó, zsebkendő, nagy és kis mappa, 1 csomag írólap, esernyő, bérlet, írtaok stb. pénztárca, telefon, női holmik, ellenörző, inni, keksz és kb. ennyi. Szerintem minden fiatal lány szép. Nem értem miért kell a smink mikor utána kb. 25-30 éves korukra teljesen tönkre megy az arc. Szerintem smink nélkül tök szép ha egy lánynak ártatlan, természetes arca van. Hmmm... :D


15/L

2014. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A cigi nem normális, de ha tönkre akarja tenni a tüdejét, tegye csak... A többi az ok.
2017. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!