Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy egy kamaszlány...

Normális hogy egy kamaszlány iskolatáskájában ezek vannak?

Figyelt kérdés
17 éves és vannak ugye füzetek, könyvek, tolltartó, de mellé pénztárca, cigaretta, öngyújtó, kézkrém, szájfény, szempillaspirál..
2014. aug. 30. 10:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A cigin és az öngyújtón kívül normális, de ha cigizik akkor nyilván várható, és nem ez a kérdés.

Kézkrémet én se hordok, mert nem száraz a kezem, és pluszba van nálam kaja, innivaló, kulcs, zsebkendő. Szájfényt se hordok, spirált se sokszor, inkább púder és szemceruza van nálam, az jön le könnyebben.

2014. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Ha az anyja vagy, miért turkálsz a táskájában? :)
2014. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
22%

Utolsónál a pont, ez eddig érdekes hogy senkinek nem tűnt fel. Mindenki azon van felháborodva, hogy egy 17 éves lány cigizik, de az, hogy az anyja kutakszik a táskájában, az teljesen normális.

Egyébként miért nem a lányoddal beszéled meg, ha valami gondod van vele? Névtelenektől ne nagyon várj okos tanácsot. Minden szülő és minden gyerek más és más.

2014. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nálam: füzetek, könyvek, tolltartó, rágó, pénztárca, bérlet, zsepi, BB krém, szemhéjtus, kézkrém, ragtapasz, naptej, fülhallgató, kulcsok, cellux, kis csomag kristálycukor (:D), női dolgok, borotva, hullámcsatok, öngyújtó (de nem cigizem, de már többször lett volna szükség tűzre és nem volt senkinél), esernyő, napszemüveg


(nem vagyok kispályás)

Szóval szerintem ezek normálisak. A cigi meg egészségtelen és drága, de gondolom ezt ő is tudja.


18L

2014. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Váltócipőt is szoktam vinni, ha úgy megyek pl. hogy félek, hogy lejön a cipő alja. Vagy kényelmetlen a cipő, vagy letörik a magassarkú. meg nem minden tanárnak tetszik, hogy magassarkúban van valaki, akkor lecserélem addig.
2014. aug. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%

Én a kézkrémen is nagyobbat néztem, mint a cigin. Minden normális egy táskában, ami neked a mindennapi "életben maradáshoz" kell.

Az enyémben általában az aznapi füzetek, könyvek (általában max 3 szem füzet), tolltartó, fülhallgató, zsepi, tampon, cigi, öngyújtó, bérlet, pénztárca, üdítősüveg, telefon, esernyő, rágó, fésű, tükör, ezeken kívül sokféle bentmaradt kincs is..

Például egyik nap a suliban találtam egy bugyit a táskámban. Rájöttem, hogy azt akkor tettem bele, amikor egyik diákdiris kampánybuli után a suliban aludtunk. Pénzt is mindig találok az alján.

2014. aug. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%

Nálam is ugyan ezek vannak, (minusz kézkrém), plusz parfüm, dezodor, gyógyszerek (fejfájásra és menzesz görcsre), fülhallgató, rágógumi, lakáskulcs, telefontöltő.

18/L

2014. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Füzetek, könyvek, tolltartó, pénztárca, cigi, gyújtó, telefon, telefontok, amit sose használok, fülhallgató, szájfény, könyv olvasni, rágó, víz, valami kaja, kulcs, hajcsat, hajgumi és óvszer (suliba nem tudom minek amúgy :D ).

De egyébként miért ne lenne normális?

17/L

2014. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja és betét, tampon.
2014. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de miért engeded a lányodnak, hogy cigizzen 17 évesen? Felnőtteknek se kéne, nemhogy egy 17 évesnek! Elvileg a te szavadnak kéne a döntőnek lennie, de lehet, hogy nálatok a nyúl viszi a puskát?
2014. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!