Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a fiammal?...

Mit csináljak a fiammal? Tegnap festett körömmel jött haza az iskolából.

Figyelt kérdés
Értelmesen nem lehet vele beszélni.
2014. szept. 3. 13:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nyakon vágnám, és elbeszélgetnék vele,mi az,hogy nem lehet vele elbeszélgetni értelmesen???
2014. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Még csak tizenkét éves. Nyakon soha nem vágtam, és nem is fogom.
2014. szept. 4. 17:15
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom,mik vannak.....Ti nem voltatok fiatalok,Jézusom??:D Én egyszer engedtem(gólyatáborba),h kifessenek.:D Soha többet,de nem lettem kevesebb..Egyszerűen jó buli volt? Miért kell bolhából elefántot?
2014. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Már nem azért,de attól,hogy valaki fiatal miért kell fiúként lakkozni a körmét???

Kérdező nem lehet a 12 éves gyerekeddel értelmesen beszélni akkor igen komoly problémák vannak a nevelésedben...

2014. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A kissrác EGYSZER hazajött lakkozott körömmel, nem pedig lakkozza a körmét. 12 éves, lehet hogy a lányok rajta kísérleteztek. Vagy poénból, szivatásból, stb. Pontosan hogy reagáltál és mi volt erre a válasza?
2014. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Gyémántlány ***** válasza:

Tényleg lehet, hogy csak poénból csinálta.

Nálunk is voltak srácok, akik kifestették magukat viccből, meg ilyenek, ebben a korban ez normális.

Biztos letámadták a lányok. Másnapra lemossa, ennyi volt a sztori.

2014. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a black metalos sminkre nem maradt idő. :D

Viccen kívül, szerintem várd ki, hogy rendszeres lesz-e, mert lehet, hogy fogadàs/egyszeri hülyéskedés volt. Én is csináltam ilyet, hogy feketére festett körömmel mentem haza.

16/f

2014. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta van barátnője, és az festi ki neki. Csak azt nem értem miért az én fiamon? Próbálgassa a festést lányokan, de ne egy fiún!
2014. szept. 11. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!