Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meg kellene engednem a fiamnak...

Meg kellene engednem a fiamnak hogy együtt aludjon a barátnőjével illetve mi a véleményetek a lányról?

Figyelt kérdés
17 éves a fiam ahogy a barátnője is, elvileg még nem feküdtek le de szóba került az együtt alvásos dolog, minden szülő rémálma. A fiam mióta szerelmes ebbe a lányba teljesen megváltozott,kifordult magából a lány hatására,szerintem. Iszik,cigizik,hazudik és szemtelen lett. Eddig semmi baj nem volt vele, álom fiú gyermek volt. Most meg sokat veszekszünk,régebben mindent meg tudtunk beszélni, de ez már nem jellemző. Attól tartok ha nem engedem a dolgot a fiam megutál és hazudozni,szökni fog. Szerintetek mi a helyes döntés?

2014. szept. 10. 16:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a mostohám ilyen maximalista pitsa, hát sikerült majdnem meghalnom miatta.

Ő is ugyanígy vélekedett rólam (ügyetlen, semmirekellő, főzni sem tud, vékony,...), folyamatosan éreztette velem, hogy ő a tökéletes (ja, persze, egy idegbeteg, kétszínű hárpia), én meg egy kis senki.


Hát nem győzi szegény barátom, barátnőim - meg a pszichológusom - öldösni a komplexusaimat, biztatni, hogy hasznos, ügyes vagyok...


De egy 17 évesnek tényleg nem kell tudnia főzni, mert manapság a tanulás a dolga.

Ja, és a fiad nem a leányzó miatt lett szemtelen, hanem mert talán érzi, hogy élből ki nem állhatod a barátnőjét.

2014. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

1. Esetleg elengedhetnéd a fiad kezét! Ő már nem fogja a kezedet. Szerintem most már nem erre van szüksége. Ha jó a kapcsolat szólni fog ha segítségre van szüksége.

2. Ezt a "problémát" az apjával is megbeszélhetnéd. (kíváncsi lennék az ő véleményére is)

3. Valakit a külseje (szerzett tulajdonságok) alapján megítélni a legnagyobb tahóság! Ennyi erővel azért is beleköthetnél valakibe, mert szemüveges.

4. Azt vedd figyelembe, hogy ha eltiltod nem biztos, hogy a kisfiad téged fog választani (remélem legalább is, mert simán tönkreteszed az életét).

2014. szept. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
5%
mivan, a 17 éves fiadnak már csicska kell?
2014. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Nem tudom, hogy még mindig együtt vannak e a fiad és a barátnője, de könyörgöm, mi ez az őskori gondolkodás? Nem tud főzni..Nem hiszem, hogy a fiadnak minden este lazac kell majd kaviár ágyon, egy csirkét pedig mindenki megtanul sütni, levest se nehéz főzni, szóval ő sem halna éhen. A másik pedig, a fiad életképtelen? Már nem az őskorban vagyunk, nem minden a nő feladata, megoszlik a háztartásban is a munka a férfi és a nő között normális esetben. A nőnek már nem annyi a dolga hogy nevelje a gyereket, főzzön takarítson és kielégítse az urát! A nők is dolgoznak, szavaznak, egyen értékűek a férfiakkal, szóval erről a nagyon régi gondolkodás módról szerintem mondj le. Ugyan ilyen az én anyósjelöltem is, mint te. Ő anno nádszál vékony volt, egyetemre járt, blablabla.. Én nem az a deszka típus vagyok, igaz a derekam vékony, de a fenekem cicim kicsit kerekebb, és hallgatom is tőle eleget, de a párom imádja! Sose kérdőjelezd meg a fiad döntéseit a lány külsejét illetőleg! Olyan, amilyen, az tetszik neki ami tetszik, és kész. A lány kétbalkezes. Én is az vagyok, nővérem is az. És? A barátom még mindig imádni valónak találja, lehet a fiadnak is tetszik. Ezt az ivós cigizős korszakot meg majd kinövi...A lényeg hogy ne korlátozd be nagyon, azzal csak ártasz a kettőtök kapcsolatának.
2016. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!