Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meg kellene engednem a fiamnak...

Meg kellene engednem a fiamnak hogy együtt aludjon a barátnőjével illetve mi a véleményetek a lányról?

Figyelt kérdés
17 éves a fiam ahogy a barátnője is, elvileg még nem feküdtek le de szóba került az együtt alvásos dolog, minden szülő rémálma. A fiam mióta szerelmes ebbe a lányba teljesen megváltozott,kifordult magából a lány hatására,szerintem. Iszik,cigizik,hazudik és szemtelen lett. Eddig semmi baj nem volt vele, álom fiú gyermek volt. Most meg sokat veszekszünk,régebben mindent meg tudtunk beszélni, de ez már nem jellemző. Attól tartok ha nem engedem a dolgot a fiam megutál és hazudozni,szökni fog. Szerintetek mi a helyes döntés?

2014. szept. 10. 16:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 17 éves fiadnak még ne feleséget keress!!!
2014. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
nem én kerestem neki, ő közölte ha betöltötte a 18at és még együtt lesznek feleségül akarja venni. Teljesen megbolondult a fiam,emiatt a lány miatt.
2014. szept. 10. 18:24
 13/34 anonim ***** válasza:
65%
Hányadik nője?:D
2014. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
94%
Felháborítanak a soraid! 32 éves, kétgyerekes anya vagyok, se fenekem-se mellem típus. Akkor én nem kelkek a férfiaknak/a férjemnek? Tényleg azt tanítid a fiadnak, hogy külsőségek alapján válasszon párt? Nem tud főzni? Na bumm, majd megtanul ha szüksége lesz rá. És úgysem valószínű hogy ő lesz a felesége. 17 évesen az a dolguk, hogy tapasztaljanak, hibázzanak, tanuljanak belőle. Nem neked kell tetszenie, hanem a fiadnak. És bizony meglehet, hogy teljesen eltér az ízlése a tiedtől. Te kb 40 évesen más szempontokat tartassz fontosnak mint egy 17 éves. És ez így van jól.
2014. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
tudtommal az első, lassan egy éve vannak együtt de csak nem rég mutatta be. Mikor meghallottam köpni nyelni nem tudtam,elment az esze ennek a gyereknek...
2014. szept. 10. 18:27
 16/34 A kérdező kommentje:
nem a külsőségek alapján ítélkezem csak nem akarom hogy a felesége/barátnője egy anorexiás liba legyen, akibe teljesen szerelmes.
2014. szept. 10. 18:34
 17/34 anonim ***** válasza:
92%
nem a külsőségek alapján ítélkezem,de (a de szó után bukott meg a mondat.) Hagyd a fiadat légyszíves.
2014. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
hagyjam hogy tönkre tegye az életét?
2014. szept. 10. 18:36
 19/34 anonim ***** válasza:
92%

Mégis csak az ő élete :) Tudod most olyan logikád van,hogy

-a fiaddal megutáltatod a lányt akit szeret.

-utána talál egy olyan csajt akit te kedvelsz,de ő kur-v ára nem,csak azért van vele,hogy ez a nő hátha megfelel anyucinak,és szépen lassan elrontja az életét MIATTAD.

2014. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
93%
17 évesen jöttem össze valakivel.Ő már az exem,de több mint egy évig voltunk együtt.a maga 170 centijével és 40 kg-jával pici cicikkel és apró formás fenékkel...imádtam ! és nem érdekelt anyuci véleménye.Anyuci ilyen téren elmehetett a fenébe,mert én döntöttem a lány mellett és nem ő,és nem bántam meg !
2014. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!