Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meg kellene engednem a fiamnak...

Meg kellene engednem a fiamnak hogy együtt aludjon a barátnőjével illetve mi a véleményetek a lányról?

Figyelt kérdés
17 éves a fiam ahogy a barátnője is, elvileg még nem feküdtek le de szóba került az együtt alvásos dolog, minden szülő rémálma. A fiam mióta szerelmes ebbe a lányba teljesen megváltozott,kifordult magából a lány hatására,szerintem. Iszik,cigizik,hazudik és szemtelen lett. Eddig semmi baj nem volt vele, álom fiú gyermek volt. Most meg sokat veszekszünk,régebben mindent meg tudtunk beszélni, de ez már nem jellemző. Attól tartok ha nem engedem a dolgot a fiam megutál és hazudozni,szökni fog. Szerintetek mi a helyes döntés?

2014. szept. 10. 16:48
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
91%
Szerintem te tulzottan ovni akarod a fiadat, es ezert meg a kapcsolattotok is megromolhat majd. Amennyiben a szerelem tenyleg olyan nagy, akkor ugysem tehetsz semmit, ha pedig nem olyan nagy mint ahogyan most tunik, akkor ugyis vege lesz. Nem kene ezen annyit aggodni.
2014. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
96%

Na akkor most jól figyelj! Anyám ilyen volt, mint Te! A bátyám pedig meg akart neki felelni... főz, mos, takarít, szép, gyerekszerető nőt vett el, de világ életében más szeretett. Az lett a vége, hogy 32 évesen egy 30 tonnás daru alá ugrott, ami mondanom sem kell, mit tett vele. A temetésén esett le anyámnak, mit tett vele. De a sorstól 2 évet kapott még, iszonyat fájdalmak, végtagamputációk, kemók közepette, majd követte a bátyámat... mindenki elnyeri méltó büntetését!

Csak azért írtam le, hogy átlásd milyen élete lehet a fiadnak, ha nem hagyod élni.

2014. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
El tudja látni a fiadat???? Szánalmas! Te melyik században élsz? A többit nem kommentálom.
2014. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
88%

16 évesen összejöttem egy fiúval, ő 17 volt akkor.. anyám rühellte, próbált távol tartani, mert olyanokat hallott az én kicsikémről, hogy veri az anyját meg súlyos testisértésért felfüggesztetten van..meg hát amúgy is anyám szemében maga a sátán azóta is..mert feketére van festve a haja, rocker, bakancsba jár, tetovált, dohányzik...nos..amikor anyám zárat cserélt és 3 hétig nem láttam a kicsikémet meg nem tudtam vele beszélni, bele véste a mellkasába a nevem, én meg a monogrammját a kezembe..majd anyám felköltöztetett a második emeletre, ahol már kifértem az ablakon..lemásztam egy emeletet éjjel és leugrottam, aztán találkoztam a fiúval..

Akkor még én se tudtam főzni, de amint mondta h édesszájú és imádja a túrótortát megtanultam sütni meg főzni..azóta is imádja a főztömet, és most jegyzett el két hónapja..anyámmal meg szóba se állok..új lakcím, új telefonszám és a nevemet is megváltoztattam, hogy ne találjon meg..

2014. szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
81%

jesszus

nyugodjál már meg

mennyi az esélye, hogy elveszi? nem sok. megbolondult a punctől és igen, tuti hogy szexelnek

ennyi.

ellássa a fiad? ő talán életképtelen?

17 évesen már csicska kell a fiad mellé?

am. a bnők rémálma egy ilyen anyuka, mint te

inkább vegyél neki óvszert és kész

2014. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy iszik, cigizik és hazudik a fiad, soraid alapján a nevelésed kudarca, nem hiszem, hogy a lány hibája. Korábban kellett volna úgy nevelni, hogy ne akarjon hazudozni. Az együttalvást engedném, de ha hazugságon kapnám a fiam, annak bizony következményei lennének, és nem az lenne a legnagyobb problémám, hogy elveszi-e a barátnőjét feleségül vagy se.
2014. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
13%
Hány éves a barátnő? Mióta vannak együtt? Mert ha 17 alatti nem engedném,és nagy baj van a lány szüleivel ha Ők engedik.Mindenképpen leülnék a fiammal beszélni akár egy sör mellett,ugyanis már a kamaszkor vége felé közeledik,biztosan valami gond van a kapcsolatotokkal ha hazudozik,és átbeszélnék vele mindent úgy mintha ó barátok lennénk,ugyanis már abban a korban van,hogy nevelni nem lehet.
2014. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
ahogy írtam 17 éves mint a fiam, az ő anyja megengedi.
2014. szept. 12. 19:38
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy komplett,de ne félj,megutál még a fiad,ha így haladsz és többet nem kel aggódnod,mert úgyis megszakít veled minden kapcsolatot:)
2014. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Na, jól van, elmész te a nyavalyába.


17 (!) éves a lány, jó, hogy nem tud főzni. Elejt valamit, szétszórt, és? Kamasz!


Ha szeret valakit, arra fog főzni, stb., mellesleg a fiad nincs cukorból, ő is bemehet a konyhába.


24 voltam, mikor összejöttem a párommal, főzőtudomány nuku (előtte semmit nem csináltam otthon, mert mindenért lecssztek, meg megaláztak), rettegtem a fakanáltól. Mikor legelőször megkért, hogy főzzek én és odaállt mellém, majdnem elbőgtem magam. Rettegtem, hogy leszól, de aranyos volt, segített (ő koleszban, aztán albiban meg egyedül sokat főzött)... most már simán összedobok bármit, sütök is, egyfajta hobbi.


A súlyáról pedig le lehet szállni, kérdezd meg, miért vékony, és hallgasd is meg, mit felel! Én is iszonyat gebe vagyok 169/47, hiperthyreózissal és elég gázos gyomorbajjal, és megőrülök, hogy kapásból le anorexiásoznak, ahelyett, hogy kérdeznének.

2014. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!