Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem akarják a felnőttek...

Miért nem akarják a felnőttek +érteni azt hogy a mostani tizenévesek már készen állnak mind az éjszakai és a nemi életre?

Figyelt kérdés

A felnőttek nem veszik figyelembe hogy a világ felgyorsul a tizenhárom -tizennégy évesek már készen állnak a nemi életre és már bulizni mennek.

A mai egyre gyorsuló világban nem egy olyan visszamaradott szülőről hallottam aki nem engedte el a lányát/fiát még 1 házibuliba sem pedig van aki ilyen évesen már diszkóba megy.

A szülők nem akarnak haladni a korral; a gyerekeiket korlátozzák így az azok a "nagymenők" akiket elengednek ki is röhögik őket ezáltal csökken az önbecsülésük depresszióssá válnak és már csakazértis elmennek (itt érkeztünk el az EMO-hoz)

Ezek a tizenévesek ha nem tudnak otthonról pénzt szerezni akkor mér el is érkeztünk a fiatalkorúak bűnözéséhez.

A boltokban hipermarketekben nem akarják kiszolgálni a fiatalokat óvszerrel! Pedig ha nem tudnak védekezni akkor is csinálják szerintem inkább védekezzenek ha csinálják.

Ne higgye senki hogy nem tudom milyen!

Mellesleg 14 éves vagyok és kb. 13.5éves koromban vesztettem el.

Szarok az anyám fejére és az iskolára.

Ha úgy hozza a sors és jó napom van találok 1 házibuliba 2 csajt is akik akarják és akkor megvan az esti program is:))))

Igen a aki olvassa jól gondolja!


Csak van valami hozzáfűznivalód! Nosza ne kímélj!


2008. aug. 10. 02:15
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
94%

drága barátom... szánalmas vagy. nem akarok elhamarkodottan ítélni, de az alapján ami8t leírtál, az életed sehova sem vezet. én még csak 15 vagyok, és bizony sokat járok bulizni a "felnőtt" szórakozóhelyekre is, de, emellett élsportoló vagyok,, egész jól tanulok, és a kétkezi munkától, meg attól, hogy a nagyszüleimnek(mert velük élek) való segítségtől sem riadok vissza... elengednek, mert tudják, hogy én elég érett vagyok, de a legtöbb 15 éves gyerek nem... akkor érdemes így kikeményedned, mint ami a kérdésedből lejön, ha már felmutattál valamit...

persze nem tudom, milyen ember vagy, semmit nem tudok rólad, de nekem úgy tünik, hogy az a helyzet, hogy te kapsz otthonról pénzt, néha elmész bankba, vagy valami házibuliba, egyszer megrontottál egy 14 éves kislányt, és ettől most hatalmas jani lettél.


a kérdésed alapján neked még nem való az éjszakai és a nemi élet...

2008. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez egy kamu kiírás, de ha mégis igaz, remélem ha egyszer gyereked lesz ( ha lesz , mert még az is lehet hogy addig elpusztulsz ) ő is szarni fog a fejedre de nem akkorát mint te a te anyádéra, hanem akkorát hogy belepjen és belefulladj kis szarosseggű !!!
2008. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
71%
Hogy te mekkora egy köcsög vagy bazdmeg.A te anyád egy elég nagy ..nem is tudom mi lehet.A "nagymenők" azért nagymenők, mert felelőtlen az anyjuk, nem érdekli őket a gyerekük sorsa mert ebben a kibaszott országban már midnen második sarkon áll egy olyan ember aki veszélyeztetheti az életét, egészségét.A nemnagymenők szüleit meg érdeklik a gyerekei.Ennyi.Kurvára örülhetsz hogy a szüleid szarnak rád,és nem érdekled őket.Szánalmas.Nem nem visszamaradottak a szülők, csak féltik a gyereküket.Mellesleg én is 14 éves vagyok.
2008. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
85%
szerintem meg egy ELKéNYEZTETETT PöCS VAGY vagy (má neharagudj)...nem vagyok valami angyal..inkább ördög ...minden bajban bennevoltam..vagyok...DE!Tudom válalni a felelöséget a tetteimért..és tudom h hola határ!!!engem nemigen engednek el bulizni..de meg is értem ...én egy lány vagyok most töltöttem be a 15 évet...napközben mentünk a barátnömmel az utcán és megállt egy autó..szó szerint kurvának néztek minket(pedig nem öltözködünk ugy) szal...ha el is engednének majd be szarnák afélelemtöl ezek után...ja tegyem hozzá miaz te fel akarsz csinállni minden csajt aki szembe jön???Aztán amikor hoppáá baba van a dologban te szépen otthagyod a csajt.az írásod szerint nincs felelöségérzeted!!!(ez elég szomorú)le se szarod az iskolát???hát most mondok neked valamit:A TUDáSODBOL FOGSZ MEGéLNI...de szerintem te ehez még pici vagy hogy felfogd....jobban tennéd h ha megváltoznál...így csak elbaszod az életed:/nah de az lenne alegyjobb..mert..mindenki a saját kárábol tanul
2008. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
90%
20 éves vagyok, sokkal kevesebbet bulizok mint 2évvel ezelött, és hallod... én annak idején buliztam a javából, de amit a mai 12-14 évesek művelnek egy buliba... undorító. Szoktam inni buliba, van hogy nem keveset, nekem ez hozzátartozik a bulizáshoz, de soha nem hánytam fekve, soha nem jött értem a mentő buliba mert esetleg olyan részeg voltam. Multkor a csajt úgy vonszolták ki a kidobók, mert a csaj nem tudott megállni a lábán, olyan kakukk volt, összehányt mindent, jött a mentő. Egy másik bulin két atomrészeg fiatal összeverekedett, az egyik fejberugta a másikat, a srác még korházba fekszik. Na ilyenek a mai fiatalok. És még te háborogsz h milyenek a szülők? Azt mondod h szarsz a fejükre, és ha akarsz akkor is elmész bulizni. Akkor neked még jó életed van. Volt olyan bnőm aki félévente egyszer jöhetett el bulizni mert annyira fogták a szülei.
2008. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
89%

az hulyeseg hogy nem szolgalnak ki ovszerrel. a cigire meg a szeszes italokra van korhatar, az ovszerre tudtommal nincs. pont azert h az ilyen eltevedt 13-14 evesek szulei ne essenek 9 honap utan ketsegbe..... ha nem szolgaltak ki, az feltetelezem azert volt, mert lattak h tul fiatal vagy es gondoltak igy hatha megse fogsz neki.

nem akarok predikalni, de xtem kesobb meg fogod banni h ilyen koran fogtal neki. ido elott megunod. lehet h soha nem is fog semmit jelenteni. majd rajosz erre ha talalsz vkit aki tenyleg fontos lesz.

2008. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim válasza:
29%
sztem teljesen jogos ez a kérdés miért is fikázza mindenki a 13-14éveseket ők tudják hohy készen állnak e a nemi életre és ha ugy döntöttek legalább hagy védekezzenek sztem erről enyit
2008. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerűen nevetséges vagy...kiírtad,mert tudtad,hogy sokan fognak írni erre és Te akartál legalább most a középpontba lenni,ha már máskor nem sikerül.

Nagyon sajnállak!!!

2008. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem te nem vgy kiváncsi a válaszokra, úgyis úgy éled az életed, ahogy...Az, hogy egy buliba megdugsz két csajt, az nem nemi élet, az dugás.

A szeretkezés a szerelemmel kezdődik, amiről halvány gőzöd sincs, hogy micsoda!

A szülők meg az ilyenektől féltik a gyerekeiket, amilyen te is vagy! Engem sem engedtek el annó olyan könnyen sehova, 17 évesen kezdtem eljárni buliba, de tökéletes ember lettem, nem bűnöztem és nem vagyok kiközösítve sehonnan.

Az tény, hogy a fiatalok előbb érnek, de nincsenek felvilágosítva, ahogy szerintem te sem vagy, mert nincs érzelem a tetteid mögött. Elmész gumit venni, dugsz és ennyi, és ettől menő manó vagy.

Én a lányomat másra fogom tanítani, és én sem bántam meg, hogy össz vissz volt 5 szexuális parnerem a huszas éveim végére, és most házasként kislányom van. Nem érzem úgy, hogy kimaradtam a nagy bulikból, a dizsiből, a lopásból a kefélésekből...tökéletesen boldog vagyok enélkül is.

Azt meg megnézném, hogy hol nem szolgálják ki a fiatalokat gumival...?

Szóval azért jó lenne, ha te is felnőnél még egy kicsit, és tapasztalnál az életből, mielőtt azt hiszed, hogy te szartad a spanyol viaszt!

2008. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 Underyx válasza:
88%

14 éves vagyok én is, de még szexet gyakorolni eszembe se jutna...

"Miért nem akarják a felnőttek +érteni azt hogy a mostani tizenévesek már készen állnak mind az éjszakai és a nemi életre?"

Szerintem mert igazuk van... Gondolom neked a szex annyit jelent hogy menő dolog és jó érzés... meg persze először izgalmas... épp itt a gond, amíg ennél tovább nem jutsz, addig nem állsz készen.

"A mai egyre gyorsuló világban..." Ez a mondat szánalmas egy ilyen 14 évestől, egyértelmű, hogy mittudoménmilyen tv-műsorból vagy újságcikkből vagy hasonlóból szedted, hogy "nagynak" tűnj

Ezek a tizenévesek ha nem tudnak otthonról pénzt szerezni akkor már el is érkeztünk a leghülyébb mondatodhoz.

"Szarok az anyám fejére és az iskolára." Ennek én csak örülök mert manapság kitűnő tanuló elég kevés van, az értelmiség csoportja elég nagy hiányt fog szenvedni emiatt, úgyhogy nekem csak több lesz a fizetésem felnőttként :D

2008. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!