Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem akarják a felnőttek...

Miért nem akarják a felnőttek +érteni azt hogy a mostani tizenévesek már készen állnak mind az éjszakai és a nemi életre?

Figyelt kérdés

A felnőttek nem veszik figyelembe hogy a világ felgyorsul a tizenhárom -tizennégy évesek már készen állnak a nemi életre és már bulizni mennek.

A mai egyre gyorsuló világban nem egy olyan visszamaradott szülőről hallottam aki nem engedte el a lányát/fiát még 1 házibuliba sem pedig van aki ilyen évesen már diszkóba megy.

A szülők nem akarnak haladni a korral; a gyerekeiket korlátozzák így az azok a "nagymenők" akiket elengednek ki is röhögik őket ezáltal csökken az önbecsülésük depresszióssá válnak és már csakazértis elmennek (itt érkeztünk el az EMO-hoz)

Ezek a tizenévesek ha nem tudnak otthonról pénzt szerezni akkor mér el is érkeztünk a fiatalkorúak bűnözéséhez.

A boltokban hipermarketekben nem akarják kiszolgálni a fiatalokat óvszerrel! Pedig ha nem tudnak védekezni akkor is csinálják szerintem inkább védekezzenek ha csinálják.

Ne higgye senki hogy nem tudom milyen!

Mellesleg 14 éves vagyok és kb. 13.5éves koromban vesztettem el.

Szarok az anyám fejére és az iskolára.

Ha úgy hozza a sors és jó napom van találok 1 házibuliba 2 csajt is akik akarják és akkor megvan az esti program is:))))

Igen a aki olvassa jól gondolja!


Csak van valami hozzáfűznivalód! Nosza ne kímélj!


2008. aug. 10. 02:15
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim válasza:
60%
16 éves vagyok...hát..te meg hülye...már ne is haragudjál, de ezt így ide írni...nem vagy te normális, az biztos.Az sok EMO-s vagy mi, az meg kitalálja magának, hogy ő most depressziós lesz és akkor az...Relaxálj, ember, relaxálj és térj észhez!
2008. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:
63%
Őszintén..sztem nem sokat jelent neked amiket mi itt összeirunk de hidd el ez tipikus nálad h úgyérzed neked midnen rossz... de amik itt vannak igazak... nem csak a felnőtekkel van a baj tény h van 1-2 felnőt aki miatt kijön ez de van aki csak menősködik... remélem felcsinálsz egy csajt(már bocsánat érte nem kivánom őszintén de ha mostanság már csak ebből tanul az ember) lesz egy gyereked, akit elkéne tartanod és igy cseszed el egész életed gürizhetsz a havi 40 ezerért vagy esetleg feketemunkásként ahelyett h tanultál volna és keresnál min 80-at... és akkor jössz rá mennyivel is jobb volt amikor még anyád mellett lehettél és ő tartott el, és rájössz h mennyit gürizett ő érted h felneveljen... te meg ezt adod cserébe... Majd eljön az idő amikor legszivesebben kikaparnád a sirból hogy segitsen neked...
2008. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
49%
Olvasgass kicsit ebben a témakörben, és majd meglátod, mennyire is vannak felkészülve a nemi életre a fiatalok.
2009. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
74%

Hát kicsi csillag, úgylátom Te nagyon sokmindent tudsz az Életről. Hát persze, hiszen az ember 14 évesen már teljesen érett. Az Élet nem állhatna másból, csak a bulik és a haverok, csajozás, stb. Végül is igazad van, mostanság ez a menő, minél korábban minél több "tapasztalatot" szerezni. Azt mondod kevés pénzt adnak a szülők? Arra nem gondolsz, hogy azt meg is kell keresni, és megélni belőle. Ha pedíg nem érdekel a suli,akkor vállald is a következményeket a későbbiekben. Nem tanulsz, nem lesz iskolai végzettséged, így egy normális szakmád sem. Tehát minimális fizetésből fogsz megélni, így ha netán lesz egy családod, akkor valószínűleg komoly anyagi problémáid lesznek. Valószínű a Te gyerekeid is majd szarni fognak Rád, és akkor majd meglátod, hogy ez mi gonddal jár.

A mai fiatalok és a depresszió? Önbecsülés? Sajnos talán van benne valami. Mert nem a valódi értékeket tartjátok fontosnak, hanem a látszatot (bár ez a felnőttek világára ugyanúgy jellemző, SŐT!). Hogy mindenki nagymenő legyen..legalább is látszatra...és ha ez nem jön össze, akkor jön a depresszió...befordulás... A gyerekbűnözésről meg annyit, hogy szerintem szigorúbban kéne venni...

Nem olyan rég voltak nekem sem a tizenéves éveim. Nagyjából képben vagyok, illetve lassan újra bekerülök a fiam által. De ha Ő így fog vélekedni, bezárom a szobájába míg 20 éves nem lesz, az tuti...

2009. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim válasza:
73%

Na várjunk csak pár dolgot tisztázzunk...

1. Dicsekedsz csak, vagy van valami kérdésed is?

2. Ha discekedsz, vedd észre, hoyg azért nem olyan hülye a társadalom. Ha ezek közül a leirtak közül minden igaz, én megeszem a mogyorom.

3. Tisztelet... Te, bocs, mi is volna ha nem lenne anyád?


Meg amugy is. Én 15 éves vagyok, és szerintem ez, amit te igy leirsz, ez az ami szánalmas. Mondd csak, vannak egyáltalán barátaid? Vagy a szánalmas arroganciádban öket is eltaszitottad magadtol?

2009. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim válasza:
48%
Te jó isten. Jó tudni, hogy az a menő manapság, akit elengednek bulizni! 14-15 éves koromban engem sem engedtek 10-11 óránál később mászkálni a városban, mégis felnőttem, nézz oda! És nem volt égő, pedig hidd el nem 40éve volt. Erre a témára csak annyit szeretnék mondani, hogy manapság a bulik világában elég meghatározó a drogok részvétele, és én úgy gondolom egy 14-15éves kölyöknek még nincs annyi esze, hogy belássa mi a jó neki, hosszú távon. Ilyen korban könnyü rákapni a piálásra, cigizésre, drogozásra. Ezen kívül rögtön átkanyarodva a szexre, bepiálva, drogozva, könnyü belevinni a kislányokat a szexbe, kockáztatni az életét, játszani a betegségekkel, ÉLETEKKEL(gyerek), ez nem 14éveseknek való. Eme oldal példája a legszembetünőbb, ez mutatja, hogy nagyon sok tizenéves nincs kész a szexre, az életre. Máskülönben nem lenne ennyi idióta kérdés! Az hogy leszarod a szüleid, meg az iskolát végképp az értelmi szinted tükrözi, majd amikor 18évesen dolgoznod kellene menni, de ugye segédmunkás se kell már annyi, belátod, hogy milyen buta voltál (bocs, de nemtudok mást mondani). Dolgozhat 60ezer forintért havi 200órákat, nagyon rossz körülmények közt. Ha erre az életre vágy nagyon jó úton haladsz, de majd jusson eszedbe (meglesz, ne félj) milyen idiótán viselkedtél, és mennyire is voltál kész arra az életre, amiről a legkisebb foggalmad sincs.
2009. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Húha ez elég durva..sajnálom a szüleidet.Nosza én nem kiméllek.:D Szerintem nagyon gáz vagy kisfiú..miért olyan menő hogy 13 évesen szexelsz..tanulj ,tanulj mert ez alapozza meg a jövődet.Nemhiszem hogy nagy korodban utcaseprő akarsz lenni,bár ezzel a hozzáállással strici is lehetnél:D Annyira éretlen vagy..tudniillik a fiúk később érnek (és bocsi srácok de ez tényleg igyvan:))..ennyire magabiztos vagy h gyakorlatilag lehülyézed a szüleidet/szülőket akkor gyere öcsi és ird a kommenteket,kiváncsian olvassuk.

Nosza,ne kimélj minket :)

2010. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, de kérdező, te nagyon rosszul látod a dolgokat szerintem! Én 13 éves vagyok, és köszönöm, egyáltalán nem vágyom arra, hogy elveszítsem a szüzességemet, sem arra, hogy bulikba járjak, legyen szó házibuliról, vagy diszkóból.

Nem is hiszem, hogy anyukámék megengednék, de nem is kell, ennél azért normálisabb vagyok :D

Remélem, így 2 év elteltével te is másképp gondolkozol.


ui: Pár válaszolónak: 14 évesen mért ne lehetne jó a helyesírása? Nekem pl. a kedvenc tantárgyam a nyelvtan, ezért szerintem elég jó a helyesírásom, lehet, hogy a kérdező is szereti xD

2010. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Én korán jártam és nagyon megbántam, sőt annyia, hogy most sem járok, pedig ebben az életkorban már "kéne". Te is szívni fogod, mert ha majd felnőtt korodban szexelsz, akkor nem érzel semmi különöset... Az emoról: Én az vagyok, és nem vok depis és öngyi.(mert ez egy tévhit) Ja és nevezzetek posernek, mert nemérdekel... Am érzékeny vok és jó tanuló és sztem NEM KÉNE lexarni az iskolát... Gondolom te egy kis cigányputri vagy... Am ink anyukádnak kéne segítened, és megtanulni ÉLNI mert az egyáltalán nem is menő hogy húú most lekeféltem őt és őt... Térj magadhoz! Én már megbántam azt, amit tettem... Te se kövess el hasonló hibákat!


16/L

2010. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!