Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Apukák! Ti örülnétek...

Anyukák! Apukák! Ti örülnétek annak, ha tizenéves gyermeketeket az iskolában (osztályban) felvilágosítaná a tanítónője?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a tanárnő, de úgy gondolom, ehhez nincs joga!! Az már viszont más, ha egyesével, külön "szinthez mérten" igény esetén beszélget a gyerekkel.

Nektek mi a vélemények!?? Örülnétek?

Elsősorban kamasz gyereket nevelő szülőkre vagyok kíváncsi! De ha kamasz téved erre az oldalra, akkor írjon bátran! :)



2014. okt. 20. 20:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
a szulonek kellene elkezdeni, egeszen pici korban (termeszetesen a gyermek erettsegi szintjenek megfeleloen) az iskolaban viszon ugyan ugy kellene a felvilagositas, mivel sok szulo ugy gondolja, hogy majd az is megteszi. Ha a szulo rendesen elmagyaraz mindent, akkor kevesebb problema lesz a jovoben. Deszembesulni kell atenyekkel... vannak szulok akik nem hajlandoak errol beszelni, annyira konzervativak. Es ha a gyerekuk idosebb lesz, a tobbiektolfog felvilagosulni (ami valljuk be nem olyan jo otlet) vagy az iskolaban majd valamikor. Ismerek olyan lanyokat, akik azt sem tudtak, hogy mik is a szex veszelyei... Vedekezes nelkul fekudtek le a "baratukkal" raadasul azt semtudtak, hogy a szexetnekik is lehet elvezni. Kotelessegkent eltek meg. Amondo vagyok, ha aszulo keptelen ezt a feladatot teljesiteni,hogy nyiltan beszeljenek ilyen dolgokrol, akkor az iskolanak kell.
2014. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

nálunk nyolcadikban kötelezőszerűen jöttek orvosok, magyaráztak a védekezésről, még be is mutatták hogyan kell helyesen óvszert felhúzni, a lányoknak adtak betátmintákat, máskor meg az abortuszról volt óra tartva különböző védőnők, vagy ápolók, részéről.


valahogy úgy, ahogy óvodában a kreszt is tanítják.


vannak tűzoltós, rendőrös bemutatók is.


magarán ez az oktatás része.


valszeg napjainkban már a drogokról is esik szó szerintem.

2014. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

31-es mintha rólam írta volna :)

"Vedekezes nelkul fekudtek le a "baratukkal" raadasul azt semtudtak, hogy a szexetnekik is lehet elvezni. "


pedig anyu elmagyarázta hogy lesz baba, de mást nem..

azt meg fel sem fogtam..

2014. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
*hogyan
2014. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Igen, eleve kötelező 8.o környékén. Ha ezen felül akkor még inkább mert ami a tanrendben van sz*rt sem ér.
2015. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ez a tanterv
2020. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!