Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon szegények vagyunk...

Nagyon szegények vagyunk hogyan öltözködjek?

Figyelt kérdés

pici házban lakunk, van 1 nővérem az ő kinőtt ruháit hordom ami már nála se nem volt új. Az enni való is be van osztva kinek mennyi jut. Nem sminkelek miert ilyenekre nincsen pénz. más lányok vasalják a hajukat csinin járnak nekem a téli csizma is gond mert tönkre ment a mult évi.

A lányok iskolában csúfolnak a kinézetem miatt. egyébként jó tanuló vagyok. szeretek is tanulni. otthon tartunk teheneket meg tyúkokat igy legalább erre nem kell kiadni ppénzt. Nagyapa méhészkedik így friss mézünk is van.


Néha úgy érzem hogy nm bírok így élni. én is szivesen elmennék plázázni és kiegészíttőket vásárolni de nincsen rá keret.

9/L


2014. okt. 27. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
9 évesen nagyon ne foglalkozz ezzel. Szájba is verném azokat az anyukákat akik megengedik a 9 éves gyereküknek,hogy vasalja a haját.
2014. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idősen vöröskereszttől kapott ruhákban jártam.


Hidd el, te többre viszed, ha a pláza és a hajvasalás helyett maradsz a jól tanulásnál. Ezt tényleg nem kell irigyelni tőlük.

Esetleg a helyi védőnőt is megkérdezheted ruha témában.

Vagy facebook-on ha van környékbeli börzés csoport, ott kérhetsz megunt ruhákat olcsón, esetleg ingyen.

2014. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

9 éves vagy,9 évesnek nem kell még sminkelni,plázázni,kiegészítőket vásárolni,vasalnia hajukat stb

Amit tehetsz,hogy ha kapsz zsebpénz azt félre teszed,vagy ajándék helyett zsebpénzt kérsz ünnepekkor,és ha összegyűlt valamennyi elmész egy jobb turiba ahol nagyon szép ruhákat lehet találni olcsó áron.A sminket egyéb kütyüt meg felejtsd el,felesleges is még legalább 6-7 évig.

2014. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az írásodból kiderül hogy tényleg kilenc éves vagy,de azzal nem értek egyet,hogy a mai korosztálytársaid ilyeneket csinálnának,szerintem ha ezt egy értelmes osztálytársaddal megbeszéled a te pártodon fog állni,aki pedig továbbra is csúfol az értetlen.
2021. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!