Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyák! Zavarna titeket, ha a...

Anyák! Zavarna titeket, ha a 15-16 éves lányotok a barátja kérésére műkörmöshöz járna?

Figyelt kérdés
A barátja láb meg köröm fétises, így emiatt járna a lányotok, de a barát állná a számlát.

2014. dec. 1. 16:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok anya, azonban ismerem annyira az anyukámat, hogy a nevében tudjak beszélni. A műkörmöst megengedné, azonban ha megtudná, hogy le akarok feküdni a barátommal ennyi idősen annak nagyon, de nagyon, de nagyon (csakhogy kihangsúlyozzam mennyire) nem örülne, és valószínűleg elég csalódott is lenne bennem, pedig az sosem szokott lenni. Meg a bizalom is megtörne köztünk valamennyire, hiszen úgy gondolta régen, hogy én jobb vagyok ennél, és most, hogy ez kiderült már kitudja... Viszont ezenkívül nem tudom hogyan reagálni, csupán abban voltam tisztában, mit érezte és hogyan tenné ez tönkre a kapcsolatunkat valószínűleg. Bár kitudja. Mindenesetre ez a sejtésem. És én elmondom, hogy soha, de soha nem akarom ez megtörténjen köztem és anya között. Meg egyébként is szerintem 15-16 évesen még túl fiatal vagy, ahhoz, hogy te bárkivel is lefeküdjél. Ráadásul ott van még az esélye a terhesség és a többi. Az ilyenekkel az embernek még várnia kell. Legalább amíg felnőtt lesz valami, esetleg mikor egyedül és teljes mértékben dönthet az életéről szerintem.


17/L

2015. jan. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!