Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem túl korai 13 évesen?

Nem túl korai 13 évesen?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves kishúgom,külföldön élünk és ő szeretne elmenni egy black veil brides koncertre. Van egy 15 éves fiu barátja (nem járnak vagy ilyesmi csak eggyezik az izlésük és jól megértik egymást) vele menne oda. Én szerintem túl fiatal de megpróbáltam beszélni a fejével, csak annyitt mondott, hogy "szálljak le róla" én nem értek vele eggyet. Mit kéne tennem?

2015. jan. 18. 16:58
1 2
 11/19 anonim válasza:
60%
hörgés..a bvb az max egércincogás semmi több.én 15 éves vagyok de engem ennyi idősen sem engednének el:).
2015. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Pedig semmi bajod nem lene
2015. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

1.: a BVB nem hörgés :'D

2.: szerintem ha elmennél vele (biztos nem örülne neki de így talán eljuthat) akkor megoldható lenne :)

3.: nekem pár ismerősöm volt már BVB koncerten de senkinek nem lett semmi baja és azt mesélték nagyon jó volt, de 13 évesen egy 15 éves fiúval szerintem is korai lenne elengedned

szóval szerintem próbáld meg vele megbeszélni vagy menj el vele a koncertre , más ötletem nincs

2015. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Szertintem egyedül semmi képp nem mehetnek/engedném

el. Még ha egy 15 fickó is ott van!! Viszont az tényleg jó lenne ha elkísérnéd!!

2015. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

BVB? Ugyanmár? Jó, elismerem, van 1-2 jó számuk, de alapjában véve egy lightos banda!

Aminél én csak azt tudom elképzelni, hogy a közönség vele rinya pina, a többi meg egy light rocker!

Ne félj, hogy majd ott baja esik, ez csak egy "hard rock" banda!

Még ha metál koncertre mennének, akkor azt mondom féltheted, mert Moshpit(pogo), Wall of death, stb, ott már eshet baja, főleg hogy lány! Fellökik, és törik is ketté!

De mint már írták, a rock koncertek általában korhatárosak, náluk max +16, de az alatt nem fogják őket beengedni!

2015. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És ez szerintem elég nagy hiba.
2015. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Na most le lehet szólni, de én 15 éves vagyok és megyek hamarosan egy BVB koncertre. Természetesen felnőtt kísérővel, mert egyedül szerintem elég nagy felelőtlenség lenne egyedül belevágni ennyi idősen egy akármilyen koncertbe, hiszen ha nem is durva a közönség a tömeg bármikor összenyomhat, és mivel a levegő egy idő után fulladt és meleg lesz zárt helyen elájulhat akárki, így egy kísérő akkor is jó ha már elmúlt valaki 18, mert bármi történhet. Szerintem a sráccal kettesben nem kéne elengedned, hiszen egy 15 éves magára sem tud maximálisan vigyázni, nemhogy egy nála fiatalabbra is figyeljen. Vagy kísérd el őket (ha cikinek érzik, ha nem) vagy inkább ne engedd. Amúgy pedig ha idősebb lesz, és majd érdekli még őt ez a zenekar és lehetősége lesz elmenni egy koncertjükre, akkor pedig szerintem nem fogja bánni, hogy most nem engedted el.
2015. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem meg 13 èvesen ki tudja kik ( drogosok, részegek) közé ne engedd már.
2015. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
A BVB egy fantasztikus banda, szerintem ha 13hez képest érett, tud magára vigyázni és nem csinál hulyeseget, akkor elengedheted.
2017. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!