Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egyedülállóként nem tudom...

Ha egyedülállóként nem tudom tovább vállalni gyermekem nevelését, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet rá befolyásom, hol helyezik el?

Ha ott problémája akad, segíthetek neki?

Például áthelyeztethetem máshová?

Elkerülhető valahogy, hogy kisebbségiek közé kerüljön?

Mi lesz vele? Mi vár rá?

-------------------------

Rokkantnyugdíjból élünk, szerényen ugyan, de okosan.


Sajnos nem hajlandó annyit tanulni és olvasni, amennyit kellene. Én csak a tanulásban tudok neki segíteni. Félévkor jónéhány elégtelen lesz a bizonyítványában. Szerintem ezen a világon a tudomány és a sport az örömforrás. Ha őt ez nem érdekli, nincsen közös témánk. Sajnos nekem nem kell buta gyerek.


Nagyon más, mint én voltam.


Nem olvas, nem tanul, vagy bambul a könyv fölött egy napig, míg végül nem tud semmit.

Ez a viselkedés erkölcsileg sem felel meg.


A sportban jó, egyelőre nem élsportoló semmiben, de gyűjti az érmeket.


Elegendő szociális kapcsolatot nem tudok neki biztosítani. Nem segít nekünk senki, ismerősünk kevés van.


Szerintem neki se jó így.


2015. jan. 19. 16:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves?Menjen dolgozni ha olyan rossz a helyzet...de egy szülő igy nem beszél a tulajdon gyerekéről...nekem is van hogy azt mondom minek kellett szülni,jobb volt Nélküle de aztán rájövök hogy mennyi mindenből kimaradtunk volna.meg hany jófej embert nem ismertem volna meg.
2015. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
az ilyen kérdésekben végülis gyorsított bírói határozattal döntenek. de nem találok példákat, nem tudom, hogyan döntenének. szeretem, de ez a nagy nihil számomra kezelhetetlen. nem tudtam áttörni rajta egy év alatt, az iskola pedig érzi, hogy összeroppanok. jó lenne, ha másképp lenne. neki is másra van szüksége. ezek szerint amit én nyújtottam, kevés volt.
2015. jan. 19. 17:17
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Fuu.. Szerintem nem a gyerekkel vannak problémák! Egy gyereknek családban kell felnonie (az anyjával). Támogatnod kellene es megoldani a problémáját hogy vajon miért nem tud koncentrálni a tanulásra. De egy anya ilyet hogy írhat.. Nem vagy anyának való!
2015. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegény gyerek. Sztem te a nagy semmit nyújtottad neki. Csak elvárásaid vannak. Miért kéne élsportolónak lennie?? Te életed nem vmi nagy szám ezért a gyereken akarod kiélni magad. Remélem vmi kedves, boldog, SZERETŐ család befogadja, és sikeres lesz az életbe. Téged meg remélem jól elfelejt. Neked meg majd csak akkor jut eszedbe ha bejön neki az élet, akkor már jó lesz mi h adja a pénzt.
2015. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondj le róla. Csak jobb helyre kerülhet, mint most.
2015. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben anyagi okokat említesz a leírásban pedig azt taglalod,hogy okosan osztod be a rokkantnyugdíjadat és,hogy inkább a gyerek eszével van gondod.


Hát ezt még leírni is rossz volt. Vagy hatalmas nagy kamu az egész vagy a hiányzó eszed és érzésed miatt kapod a nyugdíjat.

2015. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

szeretném biztosítani, hogy jó helyre kerüljön, jó sorsa legyen. de ha lemondok róla, biztosíthatom még mindezt?

szerintem sok veszély leselkedik rá állami gondozásban. márpedig először úgy kezdődik.

2015. jan. 19. 17:34
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy neki egyedül a veszély.
2015. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
akkor beadom
2015. jan. 19. 17:40
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Add be mert ettől csak jobb helyre kerülhet! Azt meg, hogy fontos neked hogy jó helyre kerül-e egyenesen kétlem! Szerinted ha örökbeadod téged tájékoztatnak a továbbiakban? Remélem sokra viszi majd és soha többé nem akar veled találkozni!!! Gyanítom így lesz!
2015. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!