Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok nektek, hogy megy az...

Kamaszok nektek, hogy megy az együtt alvás? Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok még nem is csókolóztam, többen mondják együtt aludtam a barátnőmmel, barátommal ezért kérdezem.


Ha nekem is lesz majd barátnőm később akkor mit kell csinálni, beszélgetni kell stb?


2015. febr. 16. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Én sem voltam még ilyen helyzetbe :)

17/f

2015. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem. Hogy hogy mit kell csinálni?! Amit szeretnétek,azt. Ha csókolózni akartok akkor csókoloztok,ha filmezni akkor filmeztek,ha beszélgetni akkor beszélgettek,ha aludni akkor aludni.. folytassam? :D
2015. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Most az alvásra gondolsz, vagy a szeretkezésre? Nem igazán értem... :D
2015. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem értem a megfogalmazást, hogy miért "kell" bármit is csinálni?

Haverokkal biztos szoktál találkozgatni, ott sincsenek egzakt szabályok arra, amit csináltok.


Mi a barátommal általában beszélgetünk, filmet nézünk, főzőcskézünk, hülyéskedünk, videójátékozunk, vagy ha nem akarunk otthon tespedni, elmegyünk valamerre.

Ahogy alakul.

Az ilyesmi max. először furcsa, de egy összeszokott pár esetében már teljesen természetes az együttalvás, és nem okoz fejtörést a közös program.


18/L

2015. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

# 4

és semmi szex?

2015. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy pár esetében egyértelmű a szex, szerintem a kérdező nem erre gondolt.
2015. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor értem, akkor azt kell csinálni. Köszi utolsó.
2015. febr. 17. 20:50
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Mit KELL?!


- beszélgetni, enni-inni, filmezni, sétálni, esetleg szexelni... bármit, amihez kedvetek van.


- mi általában sütöttünk, iszogattunk, zenét hallgattunk, beszélgettünk, vagy sétáltunk.

- ha olyanunk volt, szeretkeztünk, aztán összebújva aludtunk


Most, hogy együtt élünk, annyiból változik, hogy ritkábban csámborgunk este, inkább filmet nézünk és a szex is reggelre került, mert akkor jobban be vagyunk indulva.

2015. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy került három év után a kiemeltbe? Azóta sem fejtetted meg?
2018. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azóta sem érti, hogy NEM KELL szexelni, hogy semmit sem KELL, hanem minden csak fakultatív...


Kérdező, csak hogy tiszta legyen: ha a lány nem akarja, akkor egyenesen TILOS szexelni!

2018. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!