Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok nektek, hogy megy az...

Kamaszok nektek, hogy megy az együtt alvás? Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok még nem is csókolóztam, többen mondják együtt aludtam a barátnőmmel, barátommal ezért kérdezem.


Ha nekem is lesz majd barátnőm később akkor mit kell csinálni, beszélgetni kell stb?


2015. febr. 16. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

a kérdező eltűnt, de a kérdés már megint a kiemeltben lebzsel... egyre kiváncsibb vagyok.

összehoztad? élménybeszámoló?

másvalamifontosrészletamitegyedülnembírtálkitalálni?

2018. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
:) azota se volt csaja..
2019. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
azóta se volt, de a kérdés már megint a kiemeltben kószál...
2019. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 paula5775 ***** válasza:
37%
Szia ha jól saccolom akkor mostanra már 20-21 éves lehetsz 😊 szóval szerintem te ez a szégyenlős típus vagy vissza húzódó és szerintem ha be akarsz csajozni akkor kérd ki a haverjaid tanácsait hogy ők hogyan csajoznak és aztán amikor meg lessz a csajszi és el hívód randira akkor már megy simán minden csak legyél egy kicsit bátor és ne -félénk és később utánna már az együt alvás is menni fog mert arra már ki ismeritek egymást valamennyire és lessz téma is amiről beszélgessetek és stb sok sikert kivanok ne legyél puhány!😊
2019. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
Paula, ha jól saccolom, te még 15 se vagy, úgyhogy dugulj el, és előbb tanulj meg rendesen írni, aztán osztogass tanácsokat a felnőtteknek.
2019. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A kérdést még én tettem fel 17 évesen, csak letiltották a fiókomat.


Azóta se volt barátnőm, már 26 éves vagyok, de már nem is érdekel, az élet más területén is lúzer vagyok, meg arcra ronda vagyok. Nem foglalkoztat egyáltalán már, lehet barátnő nélkül is boldog életet élni, persze 17 évesen az ember nagyon kanos később rájön, majd ,ha jó fizu lesz akkor a pénzéért emberbe szeretnek, na nekem ez nem jött össze így nem lett aki a pénzemért belém szeret.

2023. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!