Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, Szülők! Szerintetek...

Kamaszok, Szülők! Szerintetek tapintatlanság lenne?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt a 18. szülinapom. Nem tervezek nagy bulit csapni, csak pár baráttal beülünk valahová koccintani. Arra gondoltam, hogy megkérem őket, hogy azt a pénzt amit ajándékra szánnának, adják csak úgy simán nekem. Szükségem lenne arra az összegre, mert bár nem lenne nagyon sok, végzős lévén, az is hamar elmenne. Nagyon nagy tapintatlanság lenne? Köszi a válaszokat!:) 17/l
2015. febr. 21. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bunkóság. Eleve barátaimnak ajándékot max 2-3 ezerért veszek, most annyi pénzt odaadni szerintem eleve gáz.
2015. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
tapintatlan.igazat adok az utolsónak.Nem tudom,nálatok mennyire szokás így osztályon belül ajándékozgatni,nálunk mindig az volt,hogy beültünk koccintani valahova,és a szülinapos ingyen ivott.Ez volt az ajándék,plusz beszélgettünk egy jót.19/l
2015. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálunk ajándékozni szokás barátnők között,de alapból van aki tényleg szegény és van aki tényleg gazdag így az ajándékokon is eléggé kiszokott ez ütni,de probálunk odafigyelni,hogy inkább személyreszóló ajándék legyen és ne az anyagiakra menjünk rá.


Na meg ott van az is aki otthon lekap egy jófajta piát a polcról,beleteszi egy dísztasakba vesz mellé egy Milkát és kész az ajándék. Akkor ő adja el a bort olx-en és a pénzt adja neked?:D


A kérdésre a válasz amúgy: igen tapintatlanság lenne, szerintem meg inkább ciki.

2015. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bunkóság lenne.
2015. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hát ez attól függ, miylen viszonyban vagytok

akiknél öszintén előállhatsz egy ilyennel, hogy inkább pénzre volna szükséged, akkor tedd meg

de neked kell tudni, kinek mondhatsz ilyet és kinek nem

2015. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!