Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit éreztek életetek...

Kamaszok, mit éreztek életetek legnagyobb hibájának?

Figyelt kérdés
Mi az a dolog, amit a legjobban megbántatok?
2015. febr. 22. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azt a sok fiút a barátom előtt... Nem nagyon tudom megszámolni, hetente váltogattam. Csóknál tovább sosem mentem velük (jó...kivéve kettővel, de velük sem feküdtem le). És mindezt 13-16 évesen. Szerencsére jött az a fiú, akivel ma már majdnem másfél éve együtt vagyok. Úgymond... megmentett önmagamtól.


18L

2015. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egyik exemet bánom, hogy összejöttem vele.
2015. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyám eltiltott egy szerelmemtől, akinek azóta sem tudtam elmondani, hogy miért nem tudtunk többet találkozni. Talán ezt.
2015. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hogy nem keszultem a kozpontira,es csak a jelenlegi sulimban jelentkeztem angolra. Illetve,hogy nyaron kiengedtem a cicamat. Masnap reggelre eltunt,soha tobbet nem lattam.

Tudom,hogy aprosagoknak tunnek,de nagyon banom oket.:(

14L (nyolcosztalyos gimnaziumba jarok,azert az elso)

2015. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hogy elmondtam Neki, hogy szeretem.
2015. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

azt hogy nekiálltam tippmixelni:DD

meg hogy nem figyelek a kajámra, így nehezebben jön fel izom.. edzés+pihenés megvan, de az a fránya kaja.. így nem lesz meg nyárra a tervezett izomtömeg:/

2015. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tönkretettem egy olyan barátságot, amilyet manapság tényleg nagyon nagyon ritkán lehet találni. És szerintem ezt már nem lehet helyrehozni.
2015. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Anyáék bizalmának többszörös kijátszásat.

17/L

2015. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon bejön egy fiú, én is neki, de nem léptem időben, most pedig már cseszhetem....
2015. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Én azt szégyellem hogy 15 évesen sok intim fotót készítettem magamról s sok férfinek elküldtem. Persze szerencsem volt hogy voltam olyan okos már akkor is hogy nem arcos képek voltak azok. Szóval egyiken sem volt rajta a "fejem".

Cserébe videokat es képeket is kaptam férfiaktól. Ahogy kielegitik magukat es magukkal játszadoznak.


Ezt nem is bánom merthat az ilyesmi izgatott akkoriban. Csak az a gond hogy a tesóm meglátta a kepeket magamrol a telefonomban. es hogy ez nem az en kis titkom maradt. Hanem más is tud róla. :/


21/L

2015. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!