Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a gyereketek "heccből" megbukna félévkor rajzból?

Figyelt kérdés
Amúgy 4-es, 5-ös tanuló, informatikából OKTV-n volt, van nyelvvizsgája is, csak azt mondja, hogy nem tudja, milyen érzés megbukni, ezért fogja magát, és megbukik. Nem kamu kérdés! Nem én vagyok az, csak mondta az ofőm, hogy az előző osztályában volt egy srác, aki megcsinálta. Persze évvégére kijavította hármasra.
2015. márc. 2. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"De miért? Ezzel szerintem nem árt senkinek. Ha most ez a heppje, miért ne? Ha alapvetően okos, és tudja, hogy mit akar.

"


Nyilván ahhoz, hogy RAJZBÓL megbukjon, minimum pofátlannak kell lennie a tanárral, nem hozni felszerelést stb. Amúgy akár oké, de rajzból nem tudom hogy lehet úgy megbukni, hogy senkivel ne legyek tiszteletlen.

2015. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy egy kicsit beleélte magát a Szent Johanna Gimi sorozatba. Annyira unalmas már, hogy nincs egy önálló gondolatotok, kedves unatkozó tinik! Bukj meg, aztán menj Párizsba tanulni ösztöndíjjal, mint Rentai Reni. Szánalmas...
2015. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!